PILDID: glamuursete Hollywoodi naiste vannitoa selfied

PILDID: glamuursete Hollywoodi naiste vannitoa selfied

Selfiede tegemine on vallutanud maailma ning loomulikult leidub ka palju neid, kes seda trendi ebanormaalseks peavad. Miks peaks üks inimene iseendast pilti tegema ja mis veel – minema peegli ette poseerima ja sedasi endast selfie pilt teha?  Aga see selleks – kunagi tundus fotokaameraga pildistamine ka imelik ning kümne aasta pärast ootab meid ilmselt ees midagi veelgi eriskummalisemat kui seda on selfie.

Selfie‘de tegemine on vallutanud maailma ning loomulikult leidub ka palju neid, kes seda trendi ebanormaalseks peavad. Miks peaks üks inimene iseendast pilti tegema ja mis veel – minema peegli ette poseerima ja sedasi endast selfie pilt teha?

Aga see selleks – kunagi tundus fotokaameraga pildistamine ka imelik ning kümne aasta pärast ootab meid ilmselt ees midagi veelgi eriskummalisemat kui seda on selfie.

Selfie’de tegemise trend sai alguse sellest, kui nutitelefone hakati varustama kvaliteetsete kaameratega ja kui loodi selline sotsiaalmeediakanal nagu seda on Instagram, sai selfie‘de tegemine tõelise hoo sisse. 

Ka glamuursed Hollywoodi naised armastavad endast selfie pilte teha ning praegu on kõige populaarsemaks nii-öelda vannitoa selfie‘d! Ja muidugi tehakse ka neid peegli ees. 

Kim Kardashiani puhul pole midagi imestada, sest tema on võimeline endast isegi lennuki tualettruumis endlit tegema, kuid selline moegurmaan nagu näiteks Alexa Chung …

Allpool on välja toodud staaride glamuursed vannitoa selfie pildid ja meelelahutuslikus korras leidsime ka mõned tavakodanike vannitoa selfie pildid! 

 

PS! Neid pilte võiks huumoriga võtta, sest tegu on siiski meelelahutusliku looga!

Modellidel on vahel kombeks ka selliseid vannitoa selfie pilte teha:

Ja siin on tavakodanike vannitoa selfie pildid: