Pildid! Hääleta, millist kleiti peaks Madli Vilsar “Miss International 2013” finaalis kandma

Pildid! Hääleta, millist kleiti peaks Madli Vilsar “Miss International 2013” finaalis kandma

“Miss Estonia 2011″ Madli Vilsar esindab Eestit konkursil “Miss International 2013”, mis toimub Jaapanis. Konkurss algas täna,  7. detsembril ning finaal leiab aset 17. detsembril. Et Madli võttis finaali jaoks kaasa neli erinevat kleiti ning otsus, millise kleidiga ta lavale läheb, pole veel langetatud, siis palub Madli Buduaari lugejatelt abi – nimelt soovib Madli, et just teie hääletaksite, millist kleiti Madli kandma peaks. 

Miss Estonia 2011″ Madli Vilsar esindab Eestit konkursil “Miss International 2013”, mis toimub Jaapanis. Konkurss algas täna,  7. detsembril ning finaal leiab aset 17. detsembril. Et Madli võttis finaali jaoks kaasa neli erinevat kleiti ning otsus, millise kleidiga ta lavale läheb, pole veel langetatud, siis palub Madli Buduaari lugejatelt abi – nimelt soovib Madli, et just teie hääletaksite, millist kleiti Madli kandma peaks. 

Madli jõudis Jaapanisse paari päeva eest ning enesetunne on tal hea. “Ajavahega tuleb toime tulla, aga muidu on kõik põnev, tüdrukud tunduvad väga toredad ja sõbralikud. Nüüd algavad meil vaatamisväärsuste külastamised ja erinevad üritused. Sel aastal on ennustuste kohaselt just Euroopast kõige rohkem tugevaid kandidaate, seega on lootust, et kroon tuleb Euroopasse,” nendib Madli õhinal.

Konkursiks on Madli end ettevalmistanud nii füüsiliselt kui ka vaimselt. “Püüan nautida kõike, mis meile siin pakutakse ja võtta sellest maksimumi – ega iga päev ei satu Jaapanisse. Huvitav on kusjuures see, et kohe kui kuuldakse, et Eestist pärit olen, küsitakse Baruto kohta, ja et kas ma tunnen teda,” naerab Madli.

Nüüd aga kleidivaliku juurde. “Ma ei ole veel otsustanud, millist kleiti finaalis kanda, seega palun abi Buduaari lugejatelt. Sinakas/rohelise kleidi on disaininud Kätlin Haak, aga see on tehtud väga väikese ja peenikese tüdruku mõõtude järgi. Ja ülejäänud kolm kleiti on tellitud.”

Madli tegemisi saab jälgida ka Instagramis MAD13LY kasutaja alt, samuti Facebookis siit 

Kes aga soovib Madlile oma hääle anda, siis seda saab teha siin

Vaata pilte allpool ja lisa kommentaaridesse, millise kleidiga Madli finaalis lavale minema peaks!

 

Karin Karu

Sarnased artiklid