PILDID: INSTAGRAMI kõige populaarsemad pildid läbi aegade!

PILDID: INSTAGRAMI kõige populaarsemad pildid läbi aegade!

Instagram on tänapäeval vaieldamatult üheks lemmikuimaks äpiks üle kogu maailma ning iga sekundiga postitatakse sinna meeletutes kogustes uusi pilte. Ka Hollywoodi staaride jaoks on tegu asendamatu sotsiaalmeedia kanaliga, sest just nii saavad nad endale fänne juurde koguda ja neid oma tegemistega kursis hoida. 

Instagram on tänapäeval vaieldamatult üheks lemmikuimaks äpiks üle kogu maailma ning iga sekundiga postitatakse sinna meeletutes kogustes uusi pilte. Ka Hollywoodi staaride jaoks on tegu asendamatu sotsiaalmeediakanaliga, sest just nii saavad nad endale fänne juurde koguda ja neid oma tegemistega kursis hoida. 

Kuid kes on Instagramis kõige populaarsemad kuulsused, kelle pildid saavad mitmeid miljoneid klikke ja sadu tuhandeid kommentaare? Selgub, et läbi aegade kõige populaarsem Instagrami pilt kuulub Kendall Jennerile ning üleüldiselt saavadki just Kendalli fotod kõige rohkem tähelepanu. Ka Taylor Swift ja Kim Kardashian on Instagramis väga populaarsed ning mainimata ei saa jätta ka Kylie Jennerit.

Instagrami ajaloo kõige populaarsem foto, mis on saanud üle 3,3 miljoni like‘i.

Allpool olevas galeriis näed teisi pilte, mis on samuti miljoneid like‘e saanud.