PILDID: kaalust juurde võtnud Selena Gomez langes kriitika alla

PILDID: kaalust juurde võtnud Selena Gomez langes kriitika alla

Popstaar Selena Gomez (22) on viimase paari kuuga kaalust juurde võtnud, mis ei tähenda aga sugugi, et ta ülekilode küüsis on. Küll aga leiab meedia, et lauljatar peaks kaalust alla võtma. Selena sattus avalikkuse kriitikanoolte alla pärast seda, kui ta postitas oma Instagrami kontole bikiinipildi, kus ta näeb tõepoolest kurvikam välja, kui me teda siiamaani näinud oleme …

Popstaar Selena Gomez (22) on viimase paari kuuga kaalust juurde võtnud, mis ei tähenda aga sugugi, et ta ülekilode küüsis on. Küll aga leiab meedia, et lauljatar peaks kaalust alla võtma.

Selena sattus avalikkuse kriitikanoolte alla pärast seda, kui ta postitas oma Instagrami kontole bikiinipildi, kus ta näeb tõepoolest kurvikam välja, kui me teda siiamaani näinud oleme …

Selena ei tee oma kurvikamast figuurist mingit probleemi ning tunneb end oma kehas hästi, kuid teda häirib väga see, kuidas tema uude välimusse suhtutakse. Hiljuti tunnistas Selena välismeediale antud intervjuus, et ta ei jaksa seda juttu enam kuulata, et ta peaks dieedile minema. Ta leiab, et tal on elus tähtsamaidki asju teha, kui pidevalt oma kaalunumbrile mõelda.

Hetkel tegeleb Selena uue muusika loomisega ning palub kriitikutel tagasi tõmbuda. Ta ei saa aru, miks sotsiaalmeedia teda kritiseerib ainuüksi sellepärast, et ta on mõned kilod juurde võtnud!

Pilt, millest kriitikanooled liikvele läksid, on allpool!

Selena näeb ju igati kaunis välja või mis? Kurb on tõdeda, et meedia tema kaalutõusu nii negatiivselt suhtub!

Allikas: rumorfix.com