PILDID! Kim Kardashian on paanikas: olen üle 20 kg juurde võtnud

PILDID! Kim Kardashian on paanikas: olen üle 20 kg juurde võtnud

Tõsielustaar Kim Kardashian (35) saab peagi teist korda emaks ning kui kõik läheb plaanipäraselt, peaks beebi sündima pisut vähem kui kuue nädala pärast. Kui esimese rasedusega võttis Kim kaalust juurde ligi 20 kg, siis sel korral on ta jõudsamalt kosunud ja see teeb talle muret.

Tõsielustaar Kim Kardashian (35) saab peagi teist korda emaks ning kui kõik läheb plaanipäraselt, peaks beebi sündima pisut vähem kui kuue nädala pärast. Kui esimese rasedusega võttis Kim kaalus juurde ligi 20 kg, siis sel korral on ta jõudsamalt kosunud ja see teeb talle muret.

Loomulikult jagab Kim oma emotsioone kogu maailmaga ning paar päeva tagasi tegi ta oma Twitteri kontole postituse sellest, kui palju ta hetkeseisuga kaalus juurde on võtnud! Kim, kes on 159 cm pikk, tunnistas, et ta on üle 23 kg juurde võtnud ja mõned kilod kogunevad ilmselt veel! Kim teab, et tema kehakaal on tõusnud rohkem kui keskmiselt rasedusega juurde võetakse ja see tekitab temas paanikat.

Ta kirjutas ka sellest, et ta ei suuda ära oodata, millal ta saab oma endise figuuri tagasi, kuid selleks kulub veel aega ja kõigepealt tuleks sünnitusele keskenduda.

Kimi kehakaal on tavaliselt jäänud 53-60 kg vahele, ent hetkel kaalub ta üle 80 kg. 

Ilmselt ei ole Hollywoodis ühtegi teist naist, kes oma kehakaalunumbrist nii suurt poleemikat tekitaks ja sellest veel avalikult kogu maailmale kurdaks. 

Lapsuke peaks ilmavalgust nägema jõulude paiku ja hetkel arvatakse, et poisi nimeks saab Easton West!

Allikas: usmagazine.com