PILDID! Kuidas mõjub Hanna-Liina Võsa legendaarse Marju Läniku rollis?

 PILDID! Kuidas mõjub Hanna-Liina Võsa legendaarse Marju Läniku rollis?

  Eeloleval pühapäeval jõuab TV3 eetrisse ülimenuka telesaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viies show, kus suurepäraste paroodianumbrite reas näeb laval ka Marju Länikut Hanna-Liina Võsa kehastuses. Marju Läniku rolliks valmistumine tähendab muuhulgas ka grimmikunstnike, juuksurite ja stilistide pühendumist ning  peab tunnistama, et Hanna-Liinaga toimuvate muutumisnippide tulemus on selgi korral vapustavalt tõetruu.  

 

Eeloleval pühapäeval jõuab TV3 eetrisse ülimenuka telesaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viies show, kus suurepäraste paroodianumbrite reas näeb laval ka Marju Länikut Hanna-Liina Võsa kehastuses.

Marju Läniku rolliks valmistumine tähendab muuhulgas ka grimmikunstnike, juuksurite ja stilistide pühendumist ning  peab tunnistama, et Hanna-Liinaga toimuvate muutumisnippide tulemus on selgi korral vapustavalt tõetruu.

Hanna-Liina Võsa senisteks parodeeritavateks on olnud Marilyn Monroe, Susan Boyle, Bob Marley ja Björk. Paroodianumber Marilyn Monroe´na tõi Hanna-Liinale ka esimese saate võidu. 

“Su nägu kõlab tuttavalt” on TV3 eetris juba sel pühapäeval kell 20.00.

Kuidas meeldib Sulle Hanna-Liina Võsa uus välimus Marju Länikuna?