Pildid: Merle Palmiste, Getter Jaani ja Liis Lemsalu emadepäeva fotosessioon

5 kommentaari
Pildid: Merle Palmiste, Getter Jaani ja Liis Lemsalu emadepäeva fotosessioon

Moebränd Tallinn Dolls on üles ehitatud emade ja tütarde suhtele ning erinevate generatsioonide ilule.  Saabuvate pühade puhul pildistati Tallinn Dollsi riietes imelisi naisi nagu Merle Palmiste oma tütrega ja andekad lauljatarid Liis Lemsalu ja Getter Jaani oma emadega. Eriline side on ka moebrändi Tallinn Dolls loojal Mari Martinil oma emaga, sest tegelikult veavad naised moebrändi absoluutselt iga päev üheskoos.

Moebränd Tallinn Dolls on üles ehitatud emade ja tütarde suhtele ning erinevate generatsioonide ilule.  Saabuvate pühade puhul pildistati Tallinn Dollsi riietes imelisi naisi nagu Merle Palmiste oma tütrega ja andekad lauljatarid Liis Lemsalu ja Getter Jaani oma emadega. Eriline side on ka moebrändi Tallinn Dolls loojal Mari Martinil oma emaga, sest tegelikult veavad naised moebrändi absoluutselt iga päev üheskoos. Ka nemad on jäädvustatud selles fotosessioonis.

“Ma usun, et ilu on see, mis saadab naisi läbi elu ja sellest rõõmu tundmine on osa naiseks olemisest. Kuid ilu, kogemuste, elutarkuse ja elurõõmu nii edasi andmine kui ka jagamine erinevate generatsioonide vahel on midagi ülimat. Ma usun, et need tugevad suhted erinevate generatsioonide vahel ongi tõelise jõu ja ilu allikas, seda tegelikult nii perekonnas kui ka ühiskonnas terviklikult. Ja see kiirgabki vastu nendelt inspireerivatelt inimestelt, naistelt ja emadelt!” kommenteerib Mari Martin.

Vaata pilte allpool!