PILDID! Modell Aleksandra Kuzilnaja omab hirmkallist kingakollektsiooni

Eestist pärit seltskonnakaunitar Aleksandra Kuzilnaja, keda paljud teavad kui modelli ning lauljatari, tunnistas hiljuti buduaar.ru'le, et tal on sõltuvus kingadest ja mitte lihtsalt kingadest, vaid kõrge kontsaga hirmkallitest disain- jalavarjudest! Aleksandra kingkakollektsioon on tänaseks muljetavaldavalt suur ning ta oli nõus oma kollektsioonist meile ka lähemalt rääkima.

Eestist pärit seltskonnakaunitar Aleksandra Kuzilnaja, keda paljud teavad kui modelli ning lauljatari, tunnistas hiljuti buduaar.ru’le, et tal on sõltuvus kingadest ja mitte lihtsalt kingadest, vaid kõrge kontsaga hirmkallitest disainjalavarjudest! Aleksandra kingkakollektsioon on tänaseks muljetavaldavalt suur ning ta oli nõus oma kollektsioonist meile ka lähemalt rääkima.

Huvi kõrge kontsaga kingade vastu on Aleksandral alati olnud, kuid koguma hakkas ta neid alles mõni aeg tagasi. Sellele vaatamata on siresäärsel modellil neid täna juba üle 50 paari. “Minu kollektsioonis on antud hetkel 57 paari kingi ja 25 paari kontsaga saapaid ning madalaid jalatseid.”

Tekib küsimus, kuhu Aleksandra kõik need kingad kodus paneb? “Alguses oli tõesti väga raske kõikidele uutele kingadele ruumi leida, mul ei olnud algul isegi garderoobi ja kõik kingad kogusid riidekapi põhjas tolmu. Ühel hetkel mõistsin, et mul tuleb lihtsalt osa magamistoast ohverdada selleks, et saada endale üks korralik garderoob. Pärast pikki arvestusi ja remonti saigi garderoob valmis, kuid paraku pole ka see piisavalt suur, et kõik vajalik ära mahutada, samas vähemalt kõik minu kingad said riiulitel oma kindla koha ja see ongi kõige olulisem,” naerab Aleksandra, kes saab oma kingakollektsiooni nüüd täies ulatuses nautida.

Kui jalanõusid on juba nii palju, kuidas siis valida, mida juurde osta?  Võiks ju arvata, et kõik oleks nagu juba olemas? “Ma ei ole endale seadnud eesmärki, et nüüd pean minema poodi uusi kingi otsima. Õiged kingad kuidagi ise tulevad minu juurde. Võin jalutada mööda poodi ja ühel hetkel komistada otsa kingadele, millesse armun ja tunnen, et ei saa nendeta poest lahkuda. Mul on ka klassikalisi kingi, kuid peamiselt meeldivad mulle siiski nii-öelda ebatavalised eksemplarid, erksavärvilised, huvitava ning ebatavalise kontsaga või siis mingi muu iseloomuliku ornamendiga,” tunnistab Aleksandra, et just kiiksuga ning silmapaistvad jalavarjud meeldivad talle kõige rohkem.

Räägime brändidest – milline paar kingi on kõige kallim Aleksandra kollektsioonis? “Kõige kallimad on minu kollektsioonis Christian Louboutini, Oscar De La Renta ja Gianfranco Ferre kingad. Kõige kallimad kingad maksid 5000 eurot  ja need olid Christian Louboutini omad. Samas minu jaoks ei ole bränd üldse oluline. Kõige rohkem on mul selliste brändide kingi nagu Zara, Bershka, Bata, H&M, Ferre, Christian Dior, Högl, YSL, Carlo Pazoloni, Giorgio Armani, Gucci, Judashkin, Alenavodonaeva,” loetleb Aleksandra brände, mis tema kingakollektsioonis esitletud on.

Kuid ülemaailmselt armastatud Manolo Blahniki kingad? “Neid mul kahjuks veel pole, aga kunagi ehk…”

Aleksandra on modell ja pikkust on tal 175 sentimeetrit. Kas kõrgetel kontsadel olemine ebakindlust ei tekita? Kõik ei tunne ennast just hästi, kui ümberringi isegi mehed sulle alt üles vaatavad. Jah, ma olen pikk ja see meeldib mulle väga. Ma ei ole kunagi häbenenud oma kasvu ja ei ole kunagi üritanud näha välja lühem, nagu mõned teised seda teevad – end kuidagi kühmu tõmmates. Arvan, et kui naine oskab kanda kontsi, siis vahet pole, mis kasvu ta on, tähtis on, kuidas ta oma kingad välja kannab. Kui pikka kasvu tütarlaps paneb jalga kõrged kontsakingad ja sealjuures kõnnib sirge seljaga, vaatamata pidevalt oma jalgade ette, on see minu arvates küll väga ilus ning isegi kadestama panev vaatepilt.

Vaata allpool ka suurt galeriid Alekandra kingakollektsioonist! Kas teeb kadedaks?