PILDID! Rihanna, miks me ei näe sinu pükse?

Popstaar Rihanna on alati silmapaistvat riietust eelistanud ning kuna tal on ka vastav figuur, millega võiks isegi kartulikoti välja kanda, siis ei saa seda talle pahaks panna. Ent siiski, kui tegu on ühe kõige olulisema moesündmusega ehk teisisõnu New York Fashion Week'iga, siis ehk tasuks oma väljanägemist ka vastavalt korrigeerida?

Popstaar Rihanna on alati silmapaistvat riietust eelistanud ning kuna tal on ka vastav figuur, millega võiks isegi kartulikoti välja kanda, siis ei saa seda talle pahaks panna. Ent siiski, kui tegu on ühe kõige olulisema moesündmusega ehk teisisõnu New York Fashion Week’iga, siis ehk tasuks oma väljanägemist ka vastavalt korrigeerida?

Rihanna väisas eelmisel nädalavahetusel moeikoon Alexander Wangi kevadsuvi 2015 moekollektsiooni esitlust New Yorgi moenädalal kandes ülinappi riietust, mis pani nii mõnegi moekriitiku kukalt kratsima. Miks? Ilmselt seetõttu, et Rihanna kandis väga minimalistlikke pükse, mis tema jakikese alt kohe üldse välja ei paistnud! Popstaar jättis täpselt sellise mulje nagu tal polekski midagi jalas.

See-eest oli Rihanna suurt rõhku pannud aksessuaaridele ning ka tema tätoveeringud paistsid ilusti silma.

Vaata pilte Rihannast allpool!