Pildid! See proua käis Anu Saagimilt raha küsimas

Pildid! See proua käis Anu Saagimilt raha küsimas

  Skandaalne glamuuritar Anu Saagim, kes äsja Soome naiste kritiseerimisega omale suure sõimupuhangu kaela sai, justkui nagu tõmbaks magnetiga endale seiklusi  ligi. Anuga juhtub vahel ühe tunni jooksul ka rohkem kui paljudega terve nädala jooksul ning siin ongi üks lõbus näide Anu õhtupoolikust, mis leidis aset mõned päevad tagasi. 
 

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim, kes äsja Soome naiste kritiseerimisega omale suure sõimupuhangu kaela sai, justkui nagu tõmbaks magnetiga endale seiklusi  ligi. Anuga juhtub vahel ühe tunni jooksul ka rohkem kui paljudega terve nädala jooksul ning siin ongi üks lõbus näide Anu õhtupoolikust, mis leidis aset mõned päevad tagasi. 

Oli teisipäevane õhtupoolik, 27. august ning Anu lahkus Tallinnas, Maneeži tänaval asuvast kontorist, et minna jalgsi oma hea sõbra sünnipäevale, mis toimus vaid mõnisada meetrit eemal Liivalaia tänaval. “Sinna jalutades tuli meile tee peal vastu üks väga kelmikas venerahvusest naisterahvas, meigitud ja puha, ta liikus selliste naljakate tantsivate liigutustega ning küsis meie käest raha. Juba eemalt seda tädi nähes hakkasin naerma, vaatepilt oli lihtsalt nii koomiline. Kui ma õigesti mäletan, siis ta on kunagi isegi baleriin olnud – sellest siis need naljakad tantsisklevad liigutused. Vestlesime pisut, tegin temast isegi paar pilti,” naerab Anu ja jätkab: “Tädiga räägitud, kõndisime edasi ja kuigi sünnipäevapaik oli vaid mõnisada meetrit eemal, tekkis mul tee peal nii kange pissihäda, et midagi polnud teha, hääletasin esimese suvalise auto ja istusime sisse. Palusin, et nad viskaksid meid Repeat nimelisse restorani, sest minu mäletamist mööda pidi sünnipäev seal toimuma. Algul tõrguti vastu ja keelduti meid üldse kusagile viimast, sest olgem ausad, me istusime ikka päris ülbelt võõrasse autosse sisse,” naerab Anu taas.

Kuid nagu ikka, Anu saab alati seda, mida ta tahab. “Lõpuks siiski saime jutule ja meid viidi kohale, kuid üllatus-üllatus, sellist asja nagu Repeat restoran polegi Liivalaia tänaval, oli hoopis üks sellenimeline second hand pood. Siis mulle meenus, et meil pole ju isegi sünnipäevakingitust, seega läksime poodi sisse ja vaatepilt missugune – kaks üliseksikat noormeest olid seal teenindajateks ja kaup ülivinge. Oi kuidas me proovisime igasugu lahedaid asju selga ja pähe, leidsin endale väga laheda mütsi ja veel ühe vidina, mida mul juba pikka aega hädasti vaja oli. Ja muidugi leidsime ka sünnipäevalisele sobiva kingituse. Kell oli lõpuks nii palju, et me jõudsime viimaste seas sünnipäevale, kus muidugi ka ääretult palju nalja sai,” tõdeb Anu, et tema elu on tõesti ootamatusi täis. 

Vaata allpool Anu tehtud koomilisi pilte tantsivast daamist, kes temalt raha küsis!

Karin Karu

 

 

Sarnased artiklid