Pildid! Tanel Padar Alice Cooperina: loom tuli välja lasta

Pildid! Tanel Padar Alice Cooperina: loom tuli välja lasta

TV3 suure paroodia- ja muusika-show “Su nägu kõlab tuttavalt” pühapäevases saates teeb taas võimsa esituse Tanel Padar, kes seekord möllab laval Alice Cooperina. Padari sõnul püüdis ta Cooperiks kehastudes oma tumedama  poole leida, et see paroodianumbri ajal vabastada.

TV3 suure paroodia- ja muusika-show “Su nägu kõlab tuttavalt” pühapäevases saates teeb taas võimsa esituse Tanel Padar, kes seekord möllab laval Alice Cooperina. Padari sõnul püüdis ta Cooperiks kehastudes oma tumedama poole leida, et see paroodianumbri ajal vabastada.

“Tuli loom välja lasta, kusjuures ei teadnudki, et ta minu sees olemas on,” muheleb Padar, märkides, et kui Tina Turneri rolli oli teha väga lõbus, siis seekord tekkis pärast esitust sünge tunne. “Cooper on jube jälk mees,” lisab ta. 

Tanel Padari varasemad paroodianumbrid on pälvinud suurt vaimustust, avasaates kehastus ta Üllar Jõrbergiks, teises show´s aga Tina Turneriks. Just Turnerina tuli ka saate võit. Meeskonna kinnitusel suhtub Tanel Padar iga numbri ettevalmistustesse täie tõsidusega, lihvides pühendunult pisimaidki detaile. Pühapäevane esitus Alice Cooperina tõotab rollile vastavat marulist vaatemängu.  

Kuidas Sulle Tanel Padari ümberkehastumine meeldib? 

 

Sarnased artiklid