PILDID! TAYLOR JA SELENA on Hollywoodi seksikaimad naised!?

PILDID! TAYLOR JA SELENA on Hollywoodi seksikaimad naised!?

Esmaspäeval, 15.veebruaril jagati Los Angeleses, Californias kätte ihaldatud Grammy muusikaauhinnad, mis tõi punasele vaibale ohtralt muusikuid ja teisigi säravaid staare. Popstaar Taylor Swift, kes sai pärjatud kolme tuliuue auhinnaga, nägi lausa jalustrabav välja ning tema kõrval tõmbas palju tähelepanu ka Selena Gomez.

Esmaspäeval, 15. veebruaril jagati Los Angeleses, Californias kätte ihaldatud Grammy muusikaauhinnad, mis tõi punasele vaibale ohtralt muusikuid ja teisigi säravaid staare. Popstaar Taylor Swift, kes sai pärjatud kolme tuliuue auhinnaga, nägi lausa jalustrabav välja ning tema kõrval tõmbas palju tähelepanu ka Selena Gomez.

Taylor ja Selena olid endale mõlemad valinud väga julge stiiliga riietuse ning kriitikute sõnul nägid mõlemad väga head välja. On selge, et sellise riietuse väljakandmiseks peab olema nii figuuri kui ka enesekindlust ja selles osas nendel noortel kaunitaridel juba puudust ei ole.

Moekriitikute sõnul olid Grammy muusikaauhindade gala kõige seksikamad popstaarid sel aastal Taylor ja Selena. Teisalt leidub kindlasti ka neid, kes leiavad, et naiste kostüümid on liiga paljastavad…

Mida sina Taylori ja Selena kostüümidest arvad?

Vaata rohkem pilte allpool olevast galeriist.