Pilt ja kommentaar: kuidas eesti mees Marko naise südant tagasi võidab

Pilt ja kommentaar: kuidas eesti mees Marko naise südant tagasi võidab

Kes ütles, et eesti mehed on külmad, ükskõiksed ja igavad? Taas kord on tõendamist leidnud, et kui eesti mees tahab, võib ta eesti naisel jalad nõrgaks võtta. Just sellise kõrvaloleva plakati tellis pealinna noormees Marko oma armastatu Liina tagasivõitmiseks.

Kes ütles, et eesti mehed on külmad, ükskõiksed ja igavad? Taas kord on tõendamist leidnud, et kui eesti mees tahab, võib ta eesti naisel jalad nõrgaks võtta. Just sellise kõrvaloleva plakati tellis pealinna noormees Marko oma armastatud naise ja lapse ema Liina tagasivõitmiseks.

Nimelt seisab Lasnamäel Liina maja ees suur kollane plakat, kus on peal roosid, südamed ja armas tekst! Buduaar uuris Markolt, et mis ajendas  teda sellisel silmatorkaval viisil armastust avaldama. 

Marko ütles, et kahjuks on ta Liinast praegu lahus, kuid ta väga loodab, et pere saab taas kokku.  „Naisele avaldavad mõju tema lõhkistest peredest sõbrannad, kes tahavad oma tegevusega ajada ka meie pere lõhki.” Marko ainuke siiras soov on oma pere tagasi saada. „Loodan, et Liina saab aru, et asi on siiras ning ta ju kaotab pere, mis tal tegelikult olemas on. Kui ta nii edasi käitub, siis ju ta elab ainult oma lõhkistest peredest sõbrannadele.”

Marko tellis plakati treileril suhtekorraldusfirmalt ja mainib, et rahast pole siinkohal mõtet rääkida. “Oma naise ja lapse jaoks ei ole midagi liiga kallis!”

Meie küsimusele, et kuidas eksnaine plakatile reageeris, ütles Marko: „Kui ta hommikul ärgates aknast välja vaatas ja selle avastas, siis võttis tal põlvist nõrgaks.”

Kahjuks pole pere veel koos, aga loodame, et see juhtub pea ja soovime neile edu Buduaari poolt. 

 

Millisel jalustrabaval viisil on Sinu mees sulle oma tundeid avaldanud? Lisa oma kommentaar, mida arvad Marko armuavaldusest.

 

Buduaar.ee