PILTUUDIS: MARY-KATE JA ASHLEY OLSEN tegid elu esimese selfie

PILTUUDIS: MARY-KATE JA ASHLEY OLSEN tegid elu esimese selfie

Näitlejannadest staarkaksikud Mary-Kate ja Ashley Olsen, kes on end viimastel aastatel moemaailmaga sidunud, pole kunagi avalikkuse tähelepanu armastanud ning enamustel paparatso fotodel varjavad nad oma nägu nii kuidas võimalik. Vaid punase vaiba üritustel, milleks nad tundide kaupa ettevalmistusi teevad, näitavad nad oma nägu.

Näitlejannadest staarkaksikud Mary-Kate ja Ashley Olsen, kes on end viimastel aastatel moemaailmaga sidunud, pole kunagi avalikkuse tähelepanu armastanud ning enamikel paparatsofotodel varjavad nad oma nägu nii, kuidas võimalik. Vaid punase vaiba üritustel, milleks nad tundide kaupa ettevalmistusi teevad, näitavad nad oma nägu.

Selfie‘sid pole nad endast mitte kunagi avalikkusele näitamiseks teinud ja võimalik, et nad polegi endast mitte kunagi ühtegi selfie‘t teinud – seda kuni tänaseni, mil meediasse jõudis esimene selline foto.

Loomulikult jõudis pilt paari tunniga vallutada kogu välismeedia ning isegi moemaanidele mõeldud glamuursed veebiportaalid nagu elle.com ja vogue.co.uk jagasid seda pilti suurima rõõmuga.

Milline näeb välja kuulsate kaksikute esimene selfie, seda vaata siin.