Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Laupäev, 31. oktoober

Artur, Ardo, Ardu, Arti, Arto

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

PILTUUDIS: pisitütre ema Mila Kunis ennast dieediga ei piitsuta

PILTUUDIS: pisitütre ema Mila Kunis ennast dieediga ei piitsuta

Mila Kunis ja Ashton Kutcher said eelmise aasta oktoobris pisitütre vanemateks, ent abiellumiseni jõudsid nad alles nüüd, juulikuu esimesel nädalavahetusel.  Kuigi vahetult peale Wyatt Isabelle’i sündi kannatas Mila allikate väitel rasedusjärgse depressiooni all ning ei tahtnud isegi voodist välja tulla, siis tänaseks on ta oma ema rolliga ilusti kohanenud ning ka beebikilod sellele kaunile näitlejale muret ei tee.

Mila Kunis ja Ashton Kutcher said eelmise aasta oktoobris pisitütre vanemateks, ent abiellumiseni jõudsid nad alles nüüd, juulikuu esimesel nädalavahetusel.

Kuigi vahetult pärast Wyatt Isabelle’i sündi kannatas Mila allikate väitel rasedusjärgse depressiooni all ning ei tahtnud isegi voodist välja tulla, siis tänaseks on ta oma ema rolliga ilusti kohanenud ning ka beebikilod sellele kaunile näitlejale muret ei tee.

Mõni aeg tagasi postitas Mila oma Instagrami kontole toreda pildi, kus ta naudib jalutuskäiku koos pisitütrega süües samal ajal muretult hamburgerit. Kui näiteks Kim Kardashian sellise pildi oma Instagrami kontole postitaks, tekitaks ta sellega suure meediaskandaali, rääkimata sellest, mida Kanye sellisest vaatepildist arvaks …

Taaskord ehtne näide sellest, et ka Hollywoodis leidub paare, kes on igapäevaelus samasugused nagu iga teine õnnelik paar. Ja tütar Wyatt Isabelle on lihtsalt nii armas.