PILTUUDIS: Rihanna lõi oma kehavõlud rannas letti

PILTUUDIS: Rihanna lõi oma kehavõlud rannas letti

Popstaar Rihanna (27) on jätkuvalt üks kõmulisemaid Hollywoode staare ning tema tegemisi jälgivad paparatsod igal võimalikul moel. Arvestades seda, et Rihanna oli aastal 2014 üks kõige guugeldatumaid staare, siis pole ka üldse imestada, miks see nii on.  Kusjuures kas teadsid, et maailmakuulsaks sai see noor naine kümme aastat tagasi – aastal 2005 ilmus tal esimene album nimega “Music of the Sun”. 

Popstaar Rihanna (27) on jätkuvalt üks kõmulisemaid Hollywoode staare ning tema tegemisi jälgivad paparatsod igal võimalikul moel. Arvestades seda, et Rihanna oli aastal 2014 üks kõige guugeldatumaid staare, siis pole ka üldse imestada, miks see nii on. 

Kusjuures kas teadsid, et maailmakuulsaks sai see noor naine kümme aastat tagasi – aastal 2005 ilmus tal esimene album nimega “Music of the Sun”. 

Kuulus on ka Rihanna figuur, mis ei jäta külmaks kedagi. Hiljuti jõudis Instagrami avarustesse seksikas pilt, kus Rihanna võtab koos sõbrannaga päikest ning naudib niisama olemist. Lisaks nappidele bikiinidele kaunistavad naise keha ka ehted ning muidugi tätoveeringud.