PILTUUDIS! Rita Ora, see oli küll väga piinlik vahejuhtum!

Popstaar ning modell Rita Ora (23) on alati armastanud värvilisi rõivaid, julgeid lõikeid ning silmatorkavaid aksessuaare. Kui aga valida riided, mis seljas natuke kitsaks jäävad, siis võib sellega kaasneda ka teatud ebamugavusi - just see juhtuski Ritaga eelmisel neljapäeval. Nimelt viibis popstaar omanimelise kollektsiooni "Rita Ora" esitlusel, mille ta disainis brändile Adidas Originals Collection.

Popstaar ning modell Rita Ora (23) on alati armastanud värvilisi rõivaid, julgeid lõikeid ning silmatorkavaid aksessuaare. Kui aga valida riided, mis seljas natuke kitsaks jäävad, siis võib sellega kaasneda ka teatud ebamugavusi – just see juhtuski Ritaga eelmisel neljapäeval. Nimelt viibis popstaar omanimelise kollektsiooni “Rita Ora” esitlusel, mille ta disainis brändile Adidas Originals Collection.

Rita saabus üritusele liibuvas Adidase kostüümis kandes lillemustriga toppi, jakki ning pükse! Paraku jäid püksid Ritale pisut väikseks – kohe kui ta ettepoole kummardus, kärises pükste tagumine osa nii, et Rita tagumik oli poolpaljas ning musta värvi läbipaistvad stringid paistsid otse fotograafi kaamerasse!

Selliseid piinlikke vahejuhtumeid on meil kõigil ilmselt ette tulnud, õnneks pole aga kohal kaameraid, kes sellise olukorra jäädvustada saaksid!

Vaata pilte siin!