Piret Järvis: Mehe teeb seksikaks oskus olla tema ise!

Pühapäevases kõmulises raadiosaates Buduaar FM uurivad saatejuhid Leemet Prits ja Merlyn Uusküla, mis teeb ühe inimese seksikaks ja mis on täiesti "out". Seekordseks saatekülaliseks on "Ninjapiiga" Piret Järvis.

Pühapäevases kõmulises raadiosaates Buduaar FM uurivad saatejuhid Leemet Prits ja Merlyn Uusküla, mis teeb ühe inimese seksikaks ja mis on täiesti “out”. Seekordseks saatekülaliseks on “Ninjapiiga” Piret Järvis.

Pireti sõnul teeb mehe seksikaks oskus olla tema ise. “Õige mees on tema ise ja ei proovi olla keegi teine,” räägib Piret. Veel tutvustab lauljatar ka oma nägemust sellest, millised ei tohiks mehed mitte mingil juhul olla.

Saatejuhi küsimuse peale, kas tema kihlatu Kallervo Karu on tema jaoks meesideaal, vastab kaunitar kindlalt: “Jah, Kalle on suurepärane mees. Mulle meeldivad traditsioonilised peremallid, kus mees saab hakkama nii lekkiva toruga kui pirni vahetamisega. See teeb mehe ka omamoodi seksikaks ja ihaldusväärseks,” jutustab Piret.

Saatekülalisega kommenteeritakse lugejate kirju, paljastatakse ühe vahva eksperimendi tulemused ja loositakse välja palju mõnusaid auhindu.

Buduaar FM on eetris pühapäeval kell 14.00 Uuno Raadios.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja