Piret Järvis tahab eba-traditsioonilist pulmakleiti

8 kommentaari

See on juba teada, et Piret Järvisel ja Kallervo Karul on peagi pulmad ukse ees!  Nagu me kõik teame, on tähtsal päeval väga oluline roll ka paari ühtsel välimusel ning pruudi pulmakleidil.  Buduaar uuris Piretilt, et kas ta on juba oma pulmakleidi peale jõudnud mõelda ning milline kleit peaks välja nägema?

See on juba teada, et Piret Järvisel ja Kallervo Karul on peagi pulmad ukse ees!  Nagu me kõik teame, on tähtsal päeval väga oluline roll ka paari ühtsel välimusel ning pruudi pulmakleidil. 

Buduaar uuris Piretilt, et kas ta on juba oma pulmakleidi peale jõudnud mõelda ning milline kleit peaks välja nägema?

"Jah, olen küll jõudnud juba veidi mõelda," tunnistab ta. "Mul on mõttes üks Eesti moedisainer, kelle loomingut väga imetlen ja austan. Pole küll veel temaga isiklikult ideed jõudnud arutada, aga ideaalne variant oleks see, et jagaksin esmalt moekunstnikuga oma enda pulmakleidi visiooni ja tema aitaks seejärel mõtet täiustada ning realiseerida," räägib Piret oma plaanidest.
"Tahaks, et minu pulmakleit tuleks valge, aga kindlasti mitte selline traditsiooniline maani mannavahuprintsessi oma. Pigem midagi sellist, mis oleks küll shikk ja naiselik, aga haakuks mõnevõrra ka minu neetide ja muude veidi karmimate ja maskuliinsemate aksessuaaride lembusega," lisab ta. "Eks siis näis, kuidas see kõik tegelikult välja kukub!"

/Merlyn Uusküla/