Piret Järvise uus töö ministeeriumis nõunikuna!

39 kommentaari
Piret Järvise uus töö ministeeriumis nõunikuna!

Saate „Ringvaate“ tegijad püüdsid kinni bändi Vanilla Ninja kaunitari Piret Järvise, kes on astunud oma elus uue ning julge sammu: ta asus tööle majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumis avalike suhete osakonnas. Pireti ülesannete hulka kuuluvad pressikõnede kirjutamine ning meediaga suhtlemine.

Saate „Ringvaate“ tegijad püüdsid kinni bändi Vanilla Ninja kaunitari Piret Järvise, kes on astunud oma elus uue ning julge sammu: ta asus tööle majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumis avalike suhete osakonnas. Pireti ülesannete hulka kuuluvad pressikõnede kirjutamine ning meediaga suhtlemine.

Pireti sõnul on ta tööd teinud alati paralleelselt Vanilla Ninja kõrvalt, sest Eestis ei tea muusik kunagi, millal töö otsa saab, kuna turg on nii väike. „Sa ei pruugi ainult muusika tegemisest siin ära elatuda, see ongi põhjus, mis tööle läksin,“ sõnas kaunitar.

Lauljatari sõnul on tema uus amet igati väljakutsuv, kuna neiu ei ole kunagi varem avalikus sektoris töötanud ning tõdeb, et oli väga õnnelik, kui sai teate, et tema osutus valituks! Lisaks sellele on tal käsil ka uus projekt uue bändiga, kes osalevat ka konkursil „Eesti laul“. „Seega see periood on pigem minu kui muusiku jaoks rohkem rahaneelav kui sissetoov, ka sellepärast oli vaja tarvis mõelda teisele tööle, et maksud saaks ikka makstud ja asjad korda,“ lausus ta.

Kõige raskemaks on siiani osutunud varajane ärkamine, kuna Piret on harjunud, et uneaeg kestab ikka 10ni hommikul välja. Nüüd aga on vaja juba kell 9 hommikul tööl olla, kuigi tunnistab, et varajasel tõusmisel on ka omad plussid. „Juba eile tunnetasin selle plusspoolt, nimelt on päev  mõnusalt pikk ja jõuab palju ära teha,“ rääkis Piret saates „Ringvaade.“

Buduaar.ee