Prantsusmaa hotell annab võimaluse elada hamstrina! VIDEO!

Prantsusmaa hotell annab võimaluse elada hamstrina! VIDEO!

Kindlasti paljud lugejad, kes juhtusid eile õhtul ETV-s saadet „Ringvaade“ vaatama, nägid juba iseäralikku hotelli, millest juttu tuleb. Nimelt, Prantsusmaal Nantese linnas asub hotell „Hamster Villa,“ mis annab külalistele võimaluse tunda hamstri elu! Külastajad saavad süüa kraanuleid, joosta hiiglaslikul jooksurattal ning magada heintel.

Kindlasti paljud lugejad, kes juhtusid eile õhtul ETV-s saadet „Ringvaade“ vaatama, nägid juba iseäralikku hotelli, millest juttu tuleb. Nimelt, Prantsusmaal Nantese linnas asub hotell „Hamster Villa,“ mis annab külalistele võimaluse elada hamstri elu! Külastajad saavad süüa kraanuleid, joosta hiiglaslikul jooksurattal ning magada heintel.

Yann Falquerho, hotelli üks omanikest, ütles, et idee rajada „Hamster Villa“ tekkis sellest, et mitmetel inimestel on olnud mõni näriline kodus ning kindlasti paljud neist on kunagi soovinud olla just hamstrid!

„Tihtipeale täiskasvanutel, kes siia tulevad, on olnud hamster või nad on tahtnud teda, kui olid alles väikesed,“ sõnab mees.

Öö iseäralikus hotellis maksab 99 eurot! “See hind arvatavasti tõuseb varsti, sest tänapäeva hamstrid vajavad wifit ja hiigelsuure ekraaniga televiisorit,“ ütleb hotelli omanik.

 

 

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee