Presidendi vastuvõtt: kes oli stiilseim aasta suurimal moeshow`l?

Presidendi vastuvõtt: kes oli stiilseim aasta suurimal moeshow`l?

Aasta oodatuim glamuuripidu, milleks on 24. veebruari vabariigi aastapäeva vastuvõtt, on selleks korraks taas seljataga. Üllatuspaare ja šokikostüüme oli sel aastal siiski vähe ning presidendiprouagi muutub aasta-aastalt aina kaunimaks ja stiilsemaks. Evelin Ilvese kleidi loojaks olid moekunstnikud Arne Niit ja Anneli Vassar, kelle kevadiselt kaunid tikandid on inspireeritud Läänemaa vaibamustritest. Stiilne ja efektne boolero-jakike ning kivikestega kaunistatud pikk kleit sobisid pr. Ilvesele valatult. Presidendiproua kauni kleidi juurde kuulunud ehted valmistas Tanel Veenre. 

Aasta oodatuim glamuuripidu, Eesti Vabariigi 92. aastapäeva vastuvõtt Tartus Vanemuise teatrimajas, on selleks korraks taas seljataga. Üllatuspaare ja šokikostüüme oli sel aastal siiski vähe ning presidendiprouagi on muutunud aasta-aastalt aina kaunimaks ja stiilsemaks. Evelin Ilvese kleidi loojaks on moekunstnik Anneli Vassar, kelle kevadiselt kaunid tikandid on inspireeritud Läänemaa vaibamustritest. Stiilne ja efektne boolero-jakike ning kivikestega kaunistatud pikk kleit sobisid pr. Ilvesele valatult. Presidendiproua kauni kleidi juurde kuulunud ehted valmistas Tanel Veenre

Kelle kleit jäi sulle silma presidendi vastuvõtult? Kes oli kauneim ja kelle riietus riivas silma? Jaga arvamust Buduaari kommentaariumis.