PRINTS HARRY JA MEGHAN MARKLE maksid maksumaksjale võla tagasi

PRINTS HARRY JA MEGHAN MARKLE maksid maksumaksjale võla tagasi
Shutterstock

Kuningliku elu hüljanud prints Harry ja Meghan Markle maksid tänu värskele megadiilile tagasi võla, mis nad oma Windsori kodu renoveerimise eest briti maksumaksjale võlgu olid.

Prints Harry ja Meghan Markle skoorisid hiljuti vägeva Netflixi diili, mis võimaldab neil end fokusseerida inspireeriva perekeskse sisu tootmisele ja seda näidata Netflixi platvormil. Daily Maili sõnul võib diil neile sisse tuua koguni 150 miljonit dollarit, seega nende 2,4 miljoni naela suurune võlg oli selle kõrval pisku tagasi maksta.

Enne kuningliku elu hülgamist renoveerisid Harry ja Meghan oma Inglismaal asuva Frogmore Cottage’i villa. Selline maksumaksja raha kasutamine aga pahandas loomulikult nii maksumaksjat kui kuningliku pere liikmeid, seega jäid nad kodu remontimise kulu esialgu võlgu. Kui muidu plaaniti võlg maksta tagasi aja jooksul, siis tänu megadiilile said nad summa tagastada täies mahus.

Esmaspäeval tegid Sussexi hertsog ja hertsoginna avalduse, kus teatasid, et kuninganna Elizabeth II valduses oleva kodu kulud on täielikult kaetud ning kodu jääb ka edaspidi hertsogi ja tema pere käsutusse.

Harry ja Meghan said Windsori kodu renoveerimise tõttu avalikkuselt suure kriitika osaliseks, kui teatasid, et lahkuvad Suurbritanniast. Nüüd aga seisab uhke kodu koos kalli mööbliga üksinduses tolmu kogumas.

Paarile lähedalseisva allika sõnul tunnevad Sussexid suurt kergendust, et said lõpuks kulud tagasi maksta. Väidetavalt ei olnud see kuninganna nõudmine, aga paari jaoks suur samm helgema tuleviku poole.

Paar sammub Barack ja Michelle Obama jälgedes ning on loonud oma ettevõtte, et luua Netflixi jaoks dokumentaalsarju ja peredele suunatud sisu. Paar keskendub enda jaoks südamelähedastele teemadele nagu inimõigused, vaimne tervis, keskkond ja naiste õiguste eest seismine. Sussexid soovivad inimesi informeerida ja neile lootust anda.

Sarnased artiklid