PRINTS HARRY JA MEGHAN tahavad kohe lapsi!

PRINTS HARRY JA MEGHAN tahavad kohe lapsi!

Prints Harry ja Meghan Markle abiellusid 19. mail ning kuuldavasti viibib kuninglik noorpaar praegu mesinädalatel. Allikate sõnul ei kavatse paar laste saamist enam hetkegi edasi lükata ning loodetakse, et juba aasta pärast on nad õnnelikud lapsevanemad, vahendab Us Weekly.

Prints Harry ja Meghan Markle abiellusid 19. mail ning kuuldavasti viibib kuninglik noorpaar praegu mesinädalatel. Allikate sõnul ei kavatse paar laste saamist enam hetkegi edasi lükata ning loodetakse, et juba aasta pärast on nad õnnelikud lapsevanemad, vahendab US Weekly.

Nimelt väidab allikas, et pisipere loomine on kuningliku paari suurim soov. Tõsi ta on, et Meghan (36) ja Harry (33) rääkisid juba enne pulmi avalikkusele antud intervjuudes oma plaanist lapsi saada. Nüüd, mil laulatus on aga juba seljataga, olevat soov lapsi saada aina tulisemaks muutunud.

Leidub ka allikaid, kes ütlevad, et nad on juba näinud Harryt ja Meghanit poodides beebirõivaid uurimas. Ka Meghani ema Doria Ragland ootab väga vanaemaks saamist – Meghan on tema ainus laps ning loomulikult tahab ta vähemalt üht lapselast.

Praegu viibib kuninglik noorpaar mesinädalatel ja poleks üllatus, kui peagi kuuleb avalikkus ka uudisest lapseootuse teemal.