Printsessi-Triinu: tahaks juurde võtta 3 kilo

Triinu Hoolma sai tuntuks TV3 hittsaatest „Unistuste Printsess“ ning teda võis näha ka selle aasta aprillikuu Playboy esikaanel. Buduaar uuris, mis on tema modellivormi tagamaad.

Triinu tunnistab, et pole kunagi dieeti pidanud, pigem üritab ta juurde võtta kolm kilo. Kaunitari sõnul on tema sale figuur tänu headele geenidele ning kindlasti ka tervislikule toitumisele. "Söön lihtsalt tervislikult - palju värsket salatit ja vett. Peamine toit on mul salat, mida valmistan pea iga päev. Salatisse panen paprikat, kurki, tomatit, hiina kapsast, feta juustu, tavalist riivitud juustu, päevalilleseemneid, avokaadot ja oliiviõli. Oma firmaroaks pean ma aga hoopis kartulisalatit - mulle meeldib hakkida!" jutustab ta. Kuid Triinu meelest on väga oluline ka füüsiline tegevus. Näiteks suvel võis kaunitari tihti näha rulluisutamas. "Sügisest hakkasin ka käima Spartas 3-4 korda nädalas jõusaalis ning plaanis on ka ratsatrenni minna!"

 

Triinu Hoolma sai tuntuks TV3 hittsaatest „Unistuste Printsess“ ning teda võis näha ka selle aasta aprillikuu Playboy esikaanel. Buduaar uuris, mis on tema modellivormi tagamaad.

Triinu tunnistab, et pole kunagi dieeti pidanud, pigem üritab ta juurde võtta kolm kilo. Kaunitari sõnul on tema sale figuur tänu headele geenidele ning kindlasti ka tervislikule toitumisele. “Söön lihtsalt tervislikult – palju värsket salatit ja vett. Peamine toit on mul salat, mida valmistan pea iga päev. Salatisse panen paprikat, kurki, tomatit, hiina kapsast, feta juustu, tavalist riivitud juustu, päevalilleseemneid, avokaadot ja oliiviõli. Oma firmaroaks pean ma aga hoopis kartulisalatit – mulle meeldib hakkida!” jutustab ta.

Kuid Triinu meelest on väga oluline ka füüsiline tegevus. Näiteks suvel võis kaunitari tihti näha rulluisutamas. “Sügisest hakkasin käima Spartas 3-4 korda nädalas jõusaalis ning plaanis on ka ratsatrenni minna!”

Tene Sommer