Profitantsijanna Alisa Tsitseronova: Minu rinnad on 100% ehtsad! FOTOD!

72 kommentaari
Profitantsijanna Alisa Tsitseronova: Minu rinnad on 100% ehtsad! FOTOD!

Alisa Tsitseronova on noor ning andekas neiu, ta on üles astunud mitmetel Eesti lavadel, tehes seda super tantsuoskusega. Tantsuga hakkas ta tegelema juba 1994 aastal. Neiu alustas klassikalise tantsuga ning on viis aastat harrastanud ka juudi rahvatantsu. Samuti on ta tegelenud show-,võistlus-, modern-, jazz– ja varieteetantsuga. Buduaarile rääkis  ta professionaalse tantsijanna elu,  kui raske see ala tegelikult on ning mida ta inimeselt nõuab.

Alisa Tsitseronova on noor ning andekas neiu, ta on üles astunud mitmetel Eesti lavadel, tehes seda super tantsuoskusega. Tantsuga hakkas ta tegelema juba 1994. aastal. Neiu alustas klassikalise tantsuga ning on viis aastat harrastanud ka juudi rahvatantsu. Samuti on ta tegelenud show-, võistlus-, modern-, jazz– ja varieteetantsuga. Buduaarile rääkis ta professionaalse tantsijanna elust,  kui raske see ala tegelikult on ning mida see inimeselt nõuab.

Alisa kuulus kunagi Eesti Tantsuagentuuri ehk ETA tantsutruppi ning ka TODES tantsukooli. ETA´ga võeti kahel korral osa Koolitantsust, mõlemal korrad saadi edasi finaali. Lisaks mitmetele showdele nii Eestis kui välismaal, on neiu teinud ka go-go tantsu! „16aastaselt hakkasin tegelema go-go tantsustiiliga ja tegin showtantsu erinevates klubides. Pärast seda liitusin Studio One´iga ning kohe pärast seda hakkasin ka ise seal trenne andma,“ räägib neiu. Praeguseks kuulub ta D-Lux Tantsutruppi ning koos teiste liikmetega avati D-Lux stuudio, kus ta siiamaani annab trenne.

Teatavasti on mitmetel profisportlastel tihti jalavigastused, nii ka tantsijatel. Alisal on õnneks siiani vedanud ning tõsisemaid vigastusi ei ole ette tulnud. „Õnneks siiamaani pole midagi nii hullu juhtunud, vahest põlved valutavad, ülekoormusest või kui ilm järsku muutub,“ lausub ta. Tihedale treeningprogrammile neiu vabal ajal muid trenne peale tantsu ei tee, kuna see on tema jaoks täiesti piisav. „Lisaks tantsimisele mingit muud sporti ma ei tee, kuna sellest piisab täiesti. Annan nädalas 9 trenni, pluss võtan ka ise trenne, et edasi areneda,“ tunnistab kaunitar.

Laval tantsides ning showdel on Alisa väljanägemine laitmatu, ta särab ning on energiat täis. Kuidas suudab ta kauni välimuse nii värske ning ilusana hoida? „Kuidagi ei hoia! Olen tänulik selle eest, mis loodus andnud ja naudin seda. Naeratan palju,“ selgitab Alisa. Samuti tunnistab ta, et tema kaunis figuur on täiesti looduse poolt antud, kaasaarvatud kaunis rinnapartii. „Minu rinnad on 100% real, see on meil perekonna tunnus, õel on veel suuremad,“ räägib Alisa Buduaarile.

Küsinud, kas on neiul ka tantsualal iidoleid, saame vastuseks lausa mitu nime, nende seas Gigi Torres, Mia Michaels, Jack’s Garret tantsugrupp Moskvast ning Alisa oma mees! Tulevikuplaanidest rääkides tunnistab neiu, et soovib jõuda USA´sse!

Buduaar.ee