PRUUT TÜHISTAS PULMA, sest külalised keeldusid kopsakast osalemistasust

PRUUT TÜHISTAS PULMA, sest külalised keeldusid kopsakast osalemistasust

Kanadast pärit Susan tühistas oma ekstravagantse pulma üsnagi naeruväärsel põhjusel. Nimelt polnud pulmakülalised nõus maksma kopsakat osalemistasu, milleks oli 990 eurot. Pruut sai külaliste peale niivõrd vihaseks, et jättis pulmad ära, vahendab Daily Mail. 

Pulma ärajäämisest teatas Susan Facebooki vahendusel vaid mõni päev enne suursündmust. Naine kirjutas sotsiaalmeediasse pika teksti, kus süüdistab külalisi ihnuses ning teatab, et katkestas peigmehega päevapealt igasugused suhted. Kuna Susan valati Facebookis üle mürgise sõimuga, otsustas ta oma sotsiaalmeediakonto üldse kinni panna. 

Sotsiaalmeedia on tekitanud mulle paranoia ja ma tunnen end mürgitatuna. Järgnevad paar kuud seiklen ma seljakotiga ringi Lõuna-Ameerikas, vabastades end sõprade ja pere mürgisest suhtumisest. Ärge üritage minuga kontakeeruda, mind ei ole oktoobris ja novembris Kanadas. Kui olen valmis, teen uue Facebooki lehe ning lisan sinna vaid need sõbrad ja tuttavad, kes pole mulle nuga selga löönud,” teatas ta enne konto sulgemist. 

Naine jätkas, et ta pulma ettevalmistused varisesid kokku ja muutusid draamaks, mida ta oodata ei osanud. Ta selgitas, kuidas ta oli oma elu armastusega kohtunud juba varajases nooruses. 20-aastasena jäi ta lapseootele ning perre sündis poeg. Terve selle aja olid nad kallimaga ka raha kogunud ning lõpuks oli neil koos üsna kopsakas summa, et pidada maha ekstravagantne pulmapidu. Kuna natuke jäi neil aga puudu, küsisid nad külalistelt osalemistasu. 

“Teatasin külalistele, et ootame kingituseks ainult raha. Kas sellest oli tõesti raske aru saada? Tahtsin olla ühe päeva Kim Kardashian ja mulle ei võimaldatud seda,” kirjutas pettunud pruut.  

Pulmakutsele vastas pruudi sõnul vaid kaheksa inimest, kes neile tšeki saatsid. Pereliikmed ei andnud aga sentigi ning keeldusid üldse temaga suhtlemast. Lõpuks küsisid ka kõik teised oma raha tagasi ning naine oli sunnitud pulma tühistama. 

Kanadalanna teatel on ta emotsionaalselt ja füüsiliselt kurnatud ning tahab sellest rahaahnest ühiskonnast mõneks ajaks eemale saada.