Pühapäeviti kõik oodatud Mercadosse Pipi peole

8 kommentaari

Möödunud pühapäeval alguse saanud pereürituste sari Pipi Pühapäev Mercados saab tähelepanuväärse jätku eeloleval pühapäeval, mil kell 14-17 lõbustavad taas lapsi Pipi ja Limpa. Pipi kostüümi tõmbab seekord selga laulja ja Buduaar.ee peatoimetaja Merlyn Uusküla, kes hakkab lastega laulma ja mängima. Limpa on lubanud lahedaid võistlusi läbi viia ning külalistena on seekord kohal Operi Jalgpallikool, kes jagab osavamatele väikestele jalgpalluritele auhindu ja diplomeid.

Pereürituste sari Pipi Pühapäev Mercados saab tähelepanuväärse jätku eeloleval pühapäeval, mil kell 14-17 lõbustavad taas kõiki lapsi Pipi ja Limpa. Pipi kostüümi tõmbab seekord selga laulja ja Buduaar.ee peatoimetaja Merlyn Uusküla, kes hakkab lastega laulma ja mängima. Limpa on lubanud lahedaid võistlusi läbi viia ning külalistena on seekord kohal Operi Jalgpallikool, kes jagab osavamatele väikestele jalgpalluritele auhindu ja diplomeid.

Mercado peakokk Imre Kose pakub sel pühapäeval laiendatud lastemenüüd, mis sisaldab ka traditsioonilisi lastelemmikuid-  juustukroketeid, viinerit ja kartulisalatit. Samuti on kohal jäätiselett, kus pakutakse itaalia retsepti järgi isetehtud jäätist. Lastepitsat saab pisikestele sõpradele osta hinnaga 30 krooni ja päeva eripakkumises on ka Kebabi pitsa, mis maksab 60krooni. Lisaks on avatud smoothie- ja jäätisekokteili baar, suurepärase valikuga grillimenüü ja palju erinevaid kooke ning tordilõike.  

Ole kogu perega kohal ja juba uuel nädalal võid  tulla lõbusa pühapäeva pilte uudistama Buduaari.

Mercado restoran asub Ülemiste City`s Lõõtsa 6, sissepääs ja lasteprogramm on tasuta.

Vaata eelmise Pipi Pühapäeva pilte SIIT. Vaata ka videoülevaadet Buduaari telesaatest: