Pulmi ei tule! Britney jättis teda petnud peigmehe maha

Pulmi ei tule! Britney jättis teda petnud peigmehe maha

Veel hiljuti üksteise seltsi nautinud ning uhkeid pulmamõtteid veeretanud Britney Spears lõpetas 18 kuud väldanud suhte David Lucadoga, kes pettis teda teise naisega.

Veel hiljuti üksteise seltsi nautinud ning uhkeid pulmamõtteid veeretanud Britney Spears (32) lõpetas 18 kuud väldanud suhte David Lucadoga, kes pettis teda teise naisega.

Alles eelmisel nädal kirjutas RadarOnline, et Britney soovib oma uue poiss-sõbra David Lucado’ga (28) abielluda ning elus uue lehekülje keerata. “Tema suhe Davidiga pole kunagi olnud tugevam. Tal on kõrini kõigist turvameestest. Ja ta soovib väljuda isa kontrolli alt,” rääkis allikas.

Ent nüüd on tuuled pöördunud, sest mehe petmine on lausa filmilindil! Video, kus David tantsib ning suudleb võõra kauni naisega on juba Hollywoodis liikvel ning Britney ei soovi end reetnud mehest midagi kuulda.

“Ta süda on murtud. Ta on Vegases. Aga ta saab sellest üle. Ta on tugev tüdruk ning David polnud tema jaoks kunagi õige,” räägib allikas E! News’ile.

Teine allikas räägib portaalile TMZ, et David on ülepeakaela Britney’sse armunud ning teeb endast kõik oleneva, et kõikuma löönud suhe taas jalule seada.

Kerge tal see olema ei saa, sest Britney kuulutab juba oma vabadust. “Ahhhh vallalise elu!” kirjutas 28-aastane lauljanna eile oma Twitteris.

 

Autor: Helena-Reet Ennet

Loe ka:
Britney Spearsil “kopp ees”, et isa tema rahasid kontrollib