Purjus ema sünnitas 3 promillise joobega lapse

Kahjuks pole suvatsenud Jumal intelligentsust ja südametunnistust inimeste vahel võrdselt jagada. Poolas juhtus väga kahetsusväärne lugu raseda naisega, kes otsustas ennast raseduse ajal purupurju juua ning läks sellises seisus ka sünnitama.  Varssavis sünnitama läinud naine oli nii purjus, et ilmale tulnud beebilgi diagnoositi 3 promilline joove, vahendab veebileht Delfi . “Vereproov näitas, et 38-aastase ema veres oli sünnituse ajal 1,2 promilli alkoholi,” vahendas Iltalehti Poola politsei sõnu. Lapse pisike keha võttis alkoholikoguse vastu aga mitmekordselt ja nii diagnoositigi vastsündinul ülikõrge joove. “Beebi elu ei ole ohus, kuid arstid kardavad, kuidas see kõik tema arengule mõjuda võis,” lisas ta. Ema võib aga lapse elu ohtu seadmise eest oodata kuni viieaastane vangistus.

Kahjuks pole suvatsenud Jumal intelligentsust ja südametunnistust inimeste vahel võrdselt jagada. Poolas juhtus väga kahetsusväärne lugu raseda naisega, kes otsustas ennast raseduse ajal purupurju juua ning läks sellises seisus ka sünnitama.

Varssavis sünnitama läinud naine oli nii purjus, et ilmale tulnud beebilgi diagnoositi 3 promilline joove, vahendab veebileht Delfi . “Vereproov näitas, et 38-aastase ema veres oli sünnituse ajal 1,2 promilli alkoholi,” vahendas Iltalehti Poola politsei sõnu. Lapse pisike keha võttis alkoholikoguse vastu aga mitmekordselt ja nii diagnoositigi vastsündinul ülikõrge joove.

“Beebi elu ei ole ohus, kuid arstid kardavad, kuidas see kõik tema arengule mõjuda võis,” lisas ta. Ema võib aga lapse elu ohtu seadmise eest oodata kuni viieaastane vangistus.

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/