R.E.M esineb 11.septembril Eestis- võida piletid!

Üks maailma edukamatest rokkbändidest, R.E.M., jõuab juba järgmise nädala neljapäeval, 11 septembril oma uue stuudioalbumi “Accelerate” maailmatuuriga Tallinna Saku Suurhalli.

Üks maailma edukamatest rokkbändidest, R.E.M., jõuab juba järgmise nädala neljapäeval, 11. septembril oma uue stuudioalbumi “Accelerate” maailmatuuriga Tallinna Saku Suurhalli.

Erikülalisena on R.E.M.-il sel korral kaasas Brooklynist pärit tantsulise indie-roki ansambel We Are Scientists.

R.E.M.-i värske album “Accelerate” ilmus Euroopas 31. märtsil ning jõudis esimese müüginädalaga Billboardi tabelis teisele kohale, tänaseks on plaati müüdud juba üle miljoni koopia. Albumi esimeseks singliks oli “Supernatural Superseious” ning juuni kuus järgnes “Hollow Man”.

Kriitikutelt on saanud plaat vägagi head vastukaja, ajakiri Rolling Stone peab “Accelerate’i” parimaks R.E.M.-i albumiks peale endise trummari Bill Berry lahkumist ja ütleb: “Tegemist on ühe parima plaadiga, mis R.E.M.-ilt kunagi ilmunud.”

R.E.M.-i on pärjatud kolme Grammy ja üle 10 MTV auhinnaga ning 2007. aastal nimetati nad ka Rock and Roll Hall of Fame’i auväärseteks liikmeteks.
Bändi tuntumad hitid läbi aegade on olnud “Losing My Religion”, “Shiny Happy People”, “Everybody Hurts” ja “Man On The Moon”.

Suurhalli uksed avatakse kell 18 ning ürituse lõpp on kell 23. Piletid saadaval hinnaga alates 395 krooni. 

Vasta küsimustele ja osaled 2×2 R.E.M. kontsertipileti loosimises, mis leiab aset 8.septembril. Foorumi staaridel on võimalik võtta pileteid preemiaks.