Rahaskandaali keerises Galojan käib multimiljonär Sergei Glinkaga?

Rahaskandaali keerises Anna-Maria Galojani (25) ja tema kunagise väidetava austasja, transiidiärimehest multimiljonäri Sergei Glinka
(41) suhe pole Kroonika andmetel veel jahtunud. Nii Galojani kui ka
Glinka tutvusringkonnas sahistatakse, et Anna- Maria ja Sergei
suhtlevad endiselt, kuigi mees ei ela pidevalt Eestis.

Rahaskandaali keerises Anna-Maria Galojani (25) ja tema kunagise väidetava austasja, transiidiärimehest multimiljonäri Sergei Glinka (41) suhe pole Kroonika andmetel veel jahtunud. Nii Galojani kui ka Glinka tutvusringkonnas sahistatakse, et Anna- Maria ja Sergei suhtlevad endiselt, kuigi mees ei ela pidevalt Eestis.

Väidetavalt oli Glinka omal ajal Anna-Mariasse sedavõrd kiindunud, et palkas siis 22-aastase naise toona Transgroup Investi nime kandnud firmasse lausa arendusdirektoriks. Üks kolleege meenutab, et Glinka ei lubanud Galojanil kunagi lennata turisti-, vaid ikka äriklassis. Samuti kaunistanud Galojani kabinetti alati aukartust ärataval hulgal punaseid roose, mille eest Glinka isiklikult hoolitses.

Anna-Maria Galojan, kelle sõnu vahendab advokaat Aadu Luberg, ei soovi lugu kommenteerida. Samas kinnitab advokaat, et pühade puhul peavad Anna-Maria ja Sergei teineteist ikka meeles, vahendab SLÕhtuleht. Eks paistab, kas Eestis käivad asjad nii, et kus raha, seal andestus?

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/