Rammstein tuleb Tallinna

Rammstein tuleb Tallinna

24. veebruaril 2010 astub Saku Suurhallis üles Saksa industriaal-rocki kultusbänd Rammstein. Peale neli aastat kestnud pausi on bändil valminud uus album ning selle Euroopa esitlustuuri raames tullakse veebruaris Tallinna tagasi. 

24. veebruaril 2010 astub Saku Suurhallis üles Saksa industriaal-rocki kultusbänd Rammstein. Peale neli aastat kestnud pausi on bändil valminud uus album ning selle Euroopa esitlustuuri raames tullakse veebruaris Tallinna tagasi. 

Piletid hinnaga 695 krooni tulevad müüki esmaspäeva hommikul, 26. oktoobril kell 10.00 TICKETPRO’s aadressil www.ticketpro.ee, TICKETPRO kassas Solarises ning Eesti Kontserdi kassades Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Narvas. FBI ConcertClubi liikmed saavad pileteid osta enne teisi, juba neljapäeva, s.o. 22. oktoobri hommikust. Kontserdiklubi liikmeks saab tasuta registreeruda internetis aadressil www.fbi.ee.

Reedel saabus Eesti muusikapoodidesse müügile Rammsteini uus album “Liebe ist für alle da” (tõlkes “Armastus on kõigi jaoks olemas”), mida tuli oodata neli aastat. Bändi kuues plaat on liikmete sõnul kõige „raskem“ stuudioalbum, mis nad seni teinud: “Sel ei kõla imalad armastuslaulud – otsime armastuse sügavamat ja tumedamat tähendust”, kommenteerib Rammsteini asutajaliige ja kitarrist Richard Krupse.  Albumil on 11 uut lugu, sealhulgas skandaalne singel “Pussy”, mille video kogus internetis paari nädalaga üle 12 miljoni vaataja.

Rammsteini värsket materjali tutvustava tuuri avalöök toimub 8. novembril Lissabonis. Bänd plaanib järgneva kahe poole aasta jooksul anda 200 kontserti. Eestisse jõuavad  Saksa industriaal-rocki staarid 24. veebruaril. Rammstein on bändi liikmete sõnul algavaks tuuriks igati valmis: “Hea, et see plaat lõpuks valmis sai. Me ei jõua ära oodata, millal lavale saame” teatas Richard Krupse.

Rammstein on Eestis esinenud kaks korda – mõlemal korral ette väljamüüdud saalidele. Viimati andis bänd kontserdi Saku Suurhallis 2004. aasta novembris täismajale. “Me ei kahelnud hetkegi, kas tuua Rammstein Eestisse kolmandat korda. Võib öelda, et tegime bändile oma pakkumise ära juba kohe peale 2004. aasta laivi ning ootasime siiani põnevusega nende uut tuuri. Oma pürotehnikast pungil teatraalse lavashowga on Rammstein efektne vaatepilt ka kümnendat korda, kindel on see, et iga kord on neil publikule midagi uut varuks olnud” kommenteerib BDG Music tegevjuht Eva Palm.

Saku Suurhallis 24. veebruaril toimuval kontserdil esitab Rammstein lugusid nii uuelt albumilt kui kindlasti ka oma vanu hitte. Bändi liikmed hoiavad show detaile saladuses, kuid kinnitavad, et ka seekord saab näha eriti võimsat lavashow’d ja pürotehnikat. Pole siis ime, et fännid on Rammsteini kohta öelnud: “Teised bändid mängivad, Rammstein põleb!”. 

Piletid hinnaga 695 krooni on müügil alates 26. oktoobrist 10.00 TICKETPRO’s aadressil www.ticketpro.ee, TICKETPRO kassas Solarises ja Eesti Kontserdi kassades Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Narvas. Müüki tuleb ka piiratud koguses fännitsooni pileteid  hinnaga 895 krooni.

 

Buduaar.ee