RASE NAINE MÕRVATI, beebi on kriitilises seisus

RASE NAINE MÕRVATI, beebi on kriitilises seisus

Eelmisel reedel, 20. novembril leidis New Yorgis, Bronx’i linnaosas aset šokeeriv mõrvajuhtum, kus ohvriks oli 22aastane viimast kuud lapseootel Angelikque Sutton. Kõige uskumatum on loo juures see, et mõrvariks osutus naise lapsepõlvetuttav Ashleigh Wade, kes on tänaseks arreteeritud.

Eelmisel reedel, 20. novembril leidis New Yorgis, Bronx’i linnaosas aset šokeeriv mõrvajuhtum, kus ohvriks oli 22aastane viimast kuud lapseootel Angelique Sutton. Kõige uskumatum on loo juures see, et mõrvariks osutus naise lapsepõlvetuttav Ashleigh Wade, kes on tänaseks arreteeritud.

Esialgsete andmete kohaselt saab öelda, et Ashleigh sooritas mõrva kindlal eesmärgil, nimelt soovis ta peagi sündivat last endale ning seetõttu ootaski ta aega, mil Angelique raseduse viimasesse etappi jõuaks. Ashleigh oli ise pikka aega üritanud rasedaks jääda, ent see ei õnnestunud ja tal tekkis haiglane kinnisidee, mis viis naise hullumiseni! Ta jälgis naise raseduse kulgu ja ilmselt oli tal kindel plaan antud mõrv toime panna.

Mõrvapäeva hommikul helistas Ashleigh oma lapsepõlvetuttavale ja teatas, et nad võiksid kohtuda ja oma sõpruse taas üles soojendada. Mõrv leidis aset lapseootel naise kodus, kes tapeti noahoobiga kõrisse. Mõrvar lõikas lapse kõhust välja ning politsei kohale jõudes väitis ta neile, et see on tema laps!

Tapetud naise elukaaslane Patrick Bradley, kes oli ühtlasi ka peagi sündiva lapse isa, on suures leinas ning ei suuda mõista, kuidas niivõrd jõhker mõrv üldse toimuda sai.

Õnneks on lootust, et ema kõhust välja lõigatud beebi jääb ellu. Hetkel viibib väike ilmakodanik haiglas, kus tema seisundit jälgitakse ööpäevaringselt.

Seda, milline karistus mõrvalile määratakse, pole veel teada, ent selge on see, et tegu oli vaimselt haige naisega!

Allikas: redbookmag.com