Raske elu: Kim Kardashiani selfie-raamat on täielik läbikukkumine?!

Raske elu: Kim Kardashiani selfie-raamat on täielik läbikukkumine?!

Kim Kardashianil on Instagramis üle 41 miljoni järgija. Ent millest koosneb selle naise Instagrami konto? Peamiselt vaid erinevates asendites tehtud selfie-piltidest. Kim on oma välimusest niivõrd vaimustuses, et ta andis välja ka selfie-piltidest koosneva raamatu “Selfish”, mis koosneb 445 leheküljest … Nüüd aga tundub, et Kimi selfie-raamat ei müü sugugi nii hästi, kui ta lootnud oleks – vaid 32 000 raamatut on müüdud ja see pole kaugeltki number, millele Kim ise panustas.

Kim Kardashianil on Instagramis üle 41 miljoni järgija. Ent millest koosneb selle naise Instagrami konto? Peamiselt vaid erinevates asendites tehtud selfie-piltidest. Kim on oma välimusest niivõrd vaimustuses, et ta andis välja ka selfie-piltidest koosneva raamatu “Selfish”, mis koosneb 445 leheküljest …

Nüüd aga tundub, et Kimi selfie-raamat ei müü sugugi nii hästi, kui ta lootnud oleks – vaid 32 000 raamatut on müüdud ja see pole kaugeltki number, millele Kim ise panustas.

Raamatut müüakse 20 dollariga ja ilmselt lastakse seda hinda ühel hetkel alla – kes teab, äkki jagab Kim oma raamatud fännidele lõpuks tasuta ära? 

Kellele pakub huvi, millest Kimi raamat koosneb, siis 445 lehekülge sisaldavas teoses on 300 selfie-pilti, millest 115 on avara dekolteega, seejärel 23 pilti Kim tagumikust, 10 alasti selfie-pilti, üks lapseootel tehtud pilt ja üks elevandiga tehtud selfie. Lisaks veel neli selfie-pilti hiiglaslikust ja muidugi hirmkallist kihlasõrmusest!

Mis Kimi selfie-raamatutest saab, kui neid ära ei osteta, seda näitab aeg …

Buduaar