Rasmus Kaljujärv: näitleja peab olema valmis end ohverdama!

25 kommentaari
Rasmus Kaljujärv: näitleja peab olema valmis end ohverdama!

Teatri NO99 ridadesse kuuluv noor ja andekas näitleja Rasmus Kaljujärv on lisaks teatrilaval mängimisele osalenud ka mitmetes erinevates teleseriaalides, sealhulgas ka “Kodu Keset Linna”, ning filmides nagu näiteks “Mina Olin Siin”. Buduaar uuris noormehelt, kas ta eelistab pigem mängida teatris või teleseriaalis, filmis ja miks.

Teatri NO99 ridadesse kuuluv noor ja andekas näitleja Rasmus Kaljujärv on lisaks teatrilaval mängimisele osalenud ka mitmetes erinevates teleseriaalides, sealhulgas ka “Kodu Keset Linna”, ning filmides nagu näiteks “Mina Olin Siin”. Buduaar uuris noormehelt, kas ta eelistab pigem mängida teatris, teleseriaalis või filmis ja miks.

“Ma ei saa sellele küsimusele otseselt vastata, sest minu jaoks on kõige tähtsamad inimesed ise, need, kellega koos pean töötama. Mulle meeldib oma töös jagada energiat, kogemusi nendega, kes ka ise armastavad seda, mida nad teevad ja on tõeliselt pühendunud,” selgitab Rasmus, miks ta ei saa eelistada teatrit filmile ja vastupidi.

“Näitleja peab vajadusel olema valmis ka iseennast nii-öelda ohverdama. Kui mängus on ühised huvid, tuleb sageli unustada iseennast ja teha seda, mida eesmärgi saavutamiseks vaja, siinkohal ei saa teha hinnaalandusi kellelegi,” teab Rasmus omast käest, et kõige olulisem on siiski pühendumine.

“Ja kui mul on võimalus suhelda, teha tööd selliste inimestega, siis pole tõesti mingit vahet, kas film, teater või seriaal, samuti pole mingit vahet, kas mängida näitlejat, arsti, õpetajat, baarmeni või hoopis lendurit, tulnukat ja keda iganes veel,” ütleb Rasmus. “Minul on õnn selliste inimestega koos töötada,” tunneb noormees uhkust ning on tänulik, et tal niivõrd andekate kolleegidega koos on võimalus teatri- ning filmikunsti oma panuse andmisel osaleda. 

Karin Karu