Rasmus Kaljujärv: suve algus möödub Euroopas seigeldes

Rasmus Kaljujärv: suve algus möödub Euroopas seigeldes

Teatri NO99 ridadesse kuuluv noor ja andekas näitleja Rasmus Kaljujärv on lisaks teatrilaval mängimisele osalenud mitmetes erinevates teleseriaalides, sealhulgas ka “Tuulepealne maa”, “Kodu keset linna”,  ning filmides, nagu näiteks “Mina Olin Siin”. Buduaar uuris Rasmuselt aga seda, mida eesolev maikuu talle toob.

Teatri NO99 ridadesse kuuluv noor ja andekas näitleja Rasmus Kaljujärv on lisaks teatrilaval mängimisele osalenud mitmetes erinevates teleseriaalides, sealhulgas ka “Tuulepealne maa”, “Kodu keset linna”, ning filmides, nagu näiteks “Mina Olin Siin”. Buduaar uuris Rasmuselt aga seda, mida eesolev maikuu talle toob.

“Kui aus olla, siis juba antud hetkel pole ma enam Eestis, nimelt on meil Teater NO99 raames kuni juuni alguseni rändteater, anname etendusi kõikjal Euroopa suurlinnades,” pole armastatud näitlejat enne juuni algust kodumaal kahjuks võimalik näha.

“Kokku ootab ees ligemale 25 etendust lavastusega “3 kingdoms”. München, London, Berliin, Viin, Müncheni jätsime just seljataha. Ilm suvine, inimesed armastusväärsed ja ees ootab London,” on Rasmus õhinas kõigest sellest, mis ees ootab.

Karin Karu