Reedel avati Sauna tänaval uus trendikas Deja vu Lounge

Lounge nimi Deja vu tähendab teatud hetke korduvat läbielamist. Deja vu on tunne, mis valdab vahel inimesi ja annab mõista, et teatud konkreetne hetk või olukord on juba varem läbi elatud, teadmata ise millal see oli või kuidas see võimalik on.

Kadri Põldma
kadri@buduaar.ee

Lounge nimi Deja vu tähendab teatud hetke korduvat läbielamist. Deja vu on tunne, mis valdab vahel inimesi ja annab mõista, et teatud konkreetne hetk või olukord on juba varem läbi elatud, teadmata ise millal see oli või kuidas see võimalik on.

Lounge on suhteliselt väike (68 istekohta), kuid tõeliselt hubane ja mõnus. Deja vu Lounge on kujundatud soojade toonidega ning loob intiimse meeleolu. Lounge on avatud planeeringuga prantsuse stiilis koht. Ruumis istujatel on ka teistest külastajatest hea ülevaade ja soovi korral on kontakti loomine imelihtne.

Deja vu avamine oli väga eriline ja müstiline üritus. Oma sooja vastuvõttu näitas Lounge rohkete huvitavate kokteilidega ja keelt alla viivate suupistetega, mida terve õhtu pakuti. Mängis mõnus jazzmuusika ning külaliste vahel käisid ringi ka mustkunstnikud, kes oma hämmastavate trikkidega suu ammuli võtsid. Mustkunstnikud võtsid Lounge külaliste pluusidest välja värvilisi rätikuid ja muud põnevat.

Väga stiilne oli ka Deja vu WC. Tualettide uksi kaunistasid elusuuruses Botero pildid alasti mehest ja naisest. Kolumbiast pärit Botero maalis ebaproportsionaalseid naljakaid paksukesi, kelle koguka kere küljes olevad jalad ja käed võivad olla näiteks sama väiksed kui vastsündinul. Veel kaunistas tualettruume uhke vasest kraanikauss, mille kuju oli nagu kapsalehel.

Fusion köögi menüü koosneb mitmetest Euroopa ja idamaa roogadest. Deja Vu köögi kokad on pärit Indiast!

Kindlasti tuleb ka ära märkida on Deja Vu luksuslik teevalik. Mikrokliimas värskena hoitud eksootilistest koostisosadest valmistatakse hõrk jook otse kliendi silme all. Erinevaid teesorte tutvustavad ja serveerivad oma ala spetsialistid.

Deja Vu joogikaart on rikkalik! Peale fantastiliste veinide saab Lounges mõnuleja tuju tõsta ka eksootiliste kokteilidega.

Kes tahab klubi liikmeks saada, peab endale soetama 500 krooni maksva klubikaardi. Kaardi saamiseks tuleb täita ankeet. Klubikaardiga saad alati 10% soodustust baaritoodete pealt ning koos ühe kaaslasega pääsed eriüritustele eelisjärjekorras. Samuti on kaardiomanikele spetsiaalne sünnipäevapakett ning osalemisvõimalus kinnistel üritustel. Kõige tipuks saab kaardiomanik nautida erilist jooki, mida pakutakse vaid püsiklientidele.

Igal kolmapäeval hakkab olema Fashion Night, kus on võimalus osa saada erinevate brändide tooteesitlustest (trendi uudiseid saab nautida juuksehoolduse, meikide, parfüümide, uute rõivakollektsioonide ja aksessuaaride maailmast).