RETSEPT: KHLOE KARDASHIAN sööb seda, et olla sale

RETSEPT: KHLOE KARDASHIAN sööb seda, et olla sale

Kardashianite suguvõsa kunagine must lammas Khloe on oma kehakaalu tõttu pidevalt meedia terava tähelepanu all olnud ning veel mõned aastad tagasi ei olnud ta oma kehaga sugugi rahul – tol ajal kaalus ta 20kg rohkem kui täna. Tervislik toitumine ja trenn tulid Khloe ellu käsikäes ja täna ei kujutaks ta oma elu teistmoodi ettegi. 

Kardashianite suguvõsa kunagine must lammas Khloe on oma kehakaalu tõttu pidevalt meedia terava tähelepanu all olnud ning veel mõned aastad tagasi ei olnud ta oma kehaga sugugi rahul – tol ajal kaalus ta 20 kg rohkem kui täna. Tervislik toitumine ja trenn tulid Khloe ellu käsikäes ja täna ei kujutaks ta oma elu teistmoodi ettegi. 

Khloe näeb rabavalt kaunis välja ja seda loomulikult tänu tervislikule eluviisile, mida ta viimastel aastatel harrastanud on. Kuid mida sööb see kuulus Hollywoodi glamuuritar, et püsida sale ja terve?

Khloe rääkis välismeediale antud intervjuus, et tema lemmikuteks on peale värske salati ka avokaado ja kana erinevates variatsioonides. Lihtsaim salat, mida ta ise valmistada oskab, koosneb kanafileest, munanuudlitest, marineeritud valgest ingverist, marineeritud porgandiviiludest, avokaadost ja rohelisest lehtsalatist. Kui kõik need komponendid omavahel läbi segada, siis ei ole isegi kastet vaja, sest ingver annab piisavalt maitsenüansse.

Allikas: harpersbazaar