RETSEPT: KIM KARDASHIAN PALJASTAS salati, mis aitab tal kaalust alla võtta

RETSEPT: KIM KARDASHIAN PALJASTAS salati, mis aitab tal kaalust alla võtta

Tõsielustaar Kim Kardashian on eluaeg oma figuuri pärast muret tundnud ning sel teemal ka välismeediale mitmeid intervjuusid andnud. Kui tema treeningud on koostatud ülemaailmselt tunnustatud eratreenerite poolt, siis menüü on staaril paika pandud Atkinsi dieedi reeglite kohaselt, mis tähendab, et valku tarbib Kim palju ja süsivesikuid vähe.

Tõsielustaar Kim Kardashian on elu aeg oma figuuri pärast muret tundnud ning sel teemal ka välismeediale mitmeid intervjuusid andnud. Kui tema treeningud on koostatud ülemaailmselt tunnustatud eratreenerite poolt, siis menüü on staaril paika pandud Atkinsi dieedi reeglite kohaselt, mis tähendab, et valku tarbib Kim palju ja süsivesikuid vähe.

Kuid millest koosneb Kimi lõunasöök ja milliseid komponente armastab ta oma salatisse lisada?

Ajakiri Harpers Bazaar avaldas Kimi saleda figuuri salati, mida võib südamepiinadeta nautida nii hommikul, päeval kui ka õhtul.

Salati valmistamiseks on vaja kvaliteetseid tooraineid ja midagi keerulist selles ei ole ning üllataval kombel sisaldab Kimi lemmiksalat isegi majoneesi ja juustu.

Kim Kardashiani salat:

Vaja läheb kana- või kalkunirinnafileed, spinatit, idusid, tomatit, röstitud päevalilleseemneid ja Atkinsi dieedile kohandatud spetsiaalset salatikastet või lihtsalt majoneesi-hapukooresegu. Kui Kim salatile kastet ei pane, siis lisab ta selle asemel pisut mozzarella-juustu.

Kana võib hautada või grillida, kuid mitte rasvas praadida ning suhkrut Kim oma toidule ei lisa. Majonees ei ole kindlasti tavaline poest ostetud majonees, vaid on kvaliteetsest toorainest valmistatud.

Iseenesest on retsept imelihtne – tuleb vaid kõik komponendid kokku segada ja süüa. Antud salat sisaldab suures koguses valke ja üsnagi palju rasva, mis oleneb muidugi ka sellest, kui palju päevalilleseemneid, juustu või majoneesi tarbida.