Rica Varul müüb stooriga riideid!

Buduaari kevadist numbrit kaunistab seekord aeroobikakuninganna ja ärinaine Rica Varul. Kaanestaar osaleb ka 19. märtsil toimuval Tartu Buduaari Turul Eedeni kaubanduskeskuses, kus ta oma vähekantud riideid müüb!

 

Buduaari kevadist numbrit kaunistab seekord aeroobikakuninganna ja ärinaine Rica Varul. Kaanestaar osaleb ka 19. märtsil toimuval Tartu Buduaari Turul Eedeni kaubanduskeskuses, kus ta oma vähekantud riided ära müüb! Kaunitari sõnul on igal tema müüdaval asjal oma lugu rääkida.

Rica tunnistab, et on harjunud oma vähekantud riideid teistele andma. “Kui aus olla, siis minu riidekapi sisu ei ole nii kolossaalne ning kui ostetud asjad jäävad seisma, siis jagan need asjad tuttvatele või heategevuseks. Mulle ei meeldi suured riidemäed, seepärast teen pigem ruumi uutele asjadele ja tulen müüma koos oma parima sõbranna Lennega, kellega veedame Buduaari turul ühe lõbusa naiste päeva,” seletab ta ostupeole mineku tagamaid.

Rica paneb müüki riideid, mis on pärit maailma eri paikadest ning neil kõigil on oma lugu. “Panen müüki asjad, mida ma ei ole üldse kandnud või mida olen äärmiselt juhul 1-2 korda seljas kandnud. Asju pole küll palju, aga pärinevad nad maailma eri paikadest. Iga asjaga kaasneb mingi stoori, mis omamoodi teebki selle asja eksklusiivseks, sest ega hind pole ju peamine.” Üks eksklusiivsemaid riideesemeid, mida aeroobikakuninganna müüb, on Ester Kannelmäe õmmeldud korsett ja seelik, mida Rica ühel võistlusel kandis. “Sellele, kes komplekti endale saab, räägin ühe väga naljaka sellega seotud loo,” lubab ta.

Kaunitari kaubad jäävad vahemikku 5-30 eurot. “Minu eesmärk Buduaari Turul pole kasum, vaid pigem ostlejatele head meelt pakkuda,” lisab Varul. Selleks, et näha, mida Rica müüb, tule juba sellel laupäeval Tartusse Eedeni kaubanduskeskusse suurele Buduaari Turule!

Tene Sommer