Rihanna fännid vihastasid staari keelekasutuse peale

Rihanna labane keelekasutus vihastas välja ta Twitteri blogi lugejad, kirjutab ajaleht The Sun.

Rihanna labane keelekasutus vihastas välja ta Twitteri blogi järgijad, kirjutab ajaleht The Sun.

Vaid mõni tund pärast seda, kui Rihanna oli oma Twitteri mikroblogile saanud 3 miljonit järgijat, šokeeris ta fänne labase sõnavalikuga.

Juhtum leidis aset, kui Rihanna sõber räppar Katt kommenteeris oma Twitteri kontol, et blogisse joonistatud punane koer Clifford meenutab talle üht staari, kes viimasel ajal tunneb ennast hästi kriiskavate punaste juustega.

”LMAO (kõvasti naerma), Katt sina väike k***pea,” vastas Rihanna talle naljatledes. Selline keelekasutus pani aga fännid raevuma.

”Rihanna on eeskujuks miljonitele tundlikele noortele. Ta ei tohiks selliseid väljendeid kasutada, eriti kui ta teab, kui paljud teda eeskujuks peavad,” sõnas üks fänn ajalehele.

Punapea oli pisut varem tervitanud oma Twitteri järgijaid. ”Kolm miljonit järgijat. Tervitus teile kõigile,” kirjutas Rihanna mikroblogisse.

See ei ole esimene kord, kui staari süüdistatakse halva eeskuju andmises. Teda kritiseeriti muu hulgas ka selle pärast, kui ta tätoveeris käsirelva pildi oma küljele ning esitles Twitteris sellest tehtud pilti.

 

Buduaar.ee