Ringi liigub uus moeröögatus

Kõik saapad, mis seni tundusid pika säärega, on sel hooajal omandanud veelgi pikema sääre. Sügismood soosib üle põlve ulatuva säärega saapaid, mis püksiga kandes piltilkult loovad efekti, et tegu ei olegi saabastega, vaid retuusidega.

Kõik saapad, mis seni tundusid pika säärega, on sel hooajal omandanud veelgi pikema sääre. Sügismood soosib üle põlve ulatuva säärega saapaid, mis püksiga kandes piltlikult loovad efekti, et tegu ei olegi saabastega, vaid retuusidega.

Kontrast võib vastava riietuse juures sootuks kaduma minna. Seda muidugi juhul, kui kandja ei otsusta saapaid säärde tõmmata koos lühikeste pükstega. Just sellise moeröögatusega haaras tähelepanu Ameerika lauljanna Pia Mia, kes oma kodukandis Beverly Hillsis väikese jalutuskäigu trendikates Christian Diori saabastes ette otsustas võtta. 

Kahtlemata väga julge ja popstaarilik valik, me kõik mäletame 15 aasta tagust megahitti “Oops, I did it again…” poprintsess Britney Spearsi repertuaarist, mille videos haaras tähelepanu samalaadne punane latekskostüüm, mis tekitab kõneainet veel siiani. 

Need trendikad Diori saapad kogusid aga juba suviste moenädalate aegu suurt populaarsust. Neid julgeid, kes sellised saapad välja suudavad kanda, on lisaks Pia Miale teisigi. 

Kumma outfit‘i kasuks otsustaksid sina?