RINNAHOIDJA kandmisest keeldunud naine sai halva üllatuse

RINNAHOIDJA kandmisest keeldunud naine sai halva üllatuse

25aastane Christine Schell kaebas oma endise tööandja kohtusse, sest tal ei lubatud ilma rinnahoidjata tööjuures viibida ning kui ta seda käsku eiras, lasti ta lahti. Nimelt ei mõista Christina, miks peaks ta oma rinnanibusid varjama, kui mehed seda tegema ei pea.

25aastane Christine Schell kaebas oma endise tööandja kohtusse, sest tal ei lubatud ilma rinnahoidjata töö juures viibida ning kui ta seda käsku eiras, lasti ta lahti. Nimelt ei mõista Christina, miks peaks ta oma rinnanibusid varjama, kui mehed seda tegema ei pea.

Tööandjat aga häiris see, kui naine ilma rinnahoidjata tööle tuli ning ta soovis, et naine oma nibud kinni kataks.

Christina ütleb, et ta otsustas juba kaks aastat tagasi rinnahoidja kandmisest loobuda, sest tema sõnul on rinnahoidjad lausa vastikud. Ta peab seda oma inimõiguseks, öeldes, et nii temal kui ka meestel on rinnanibud ja kumbki ei tohiks seetõttu diskrimineeritud olla.

Christina vallandati oma eelmisest töökohast, sest ta keeldus rinnahoidjat kandmast. Tema ülemus põhjendas vallandamist sellega, et ettevõtte kliendid võivad naist purjus peaga nähes ahistama hakata, sest tema rinnanibud paistavad välja.

Allikas: dailymail.co.uk

 

Sarnased artiklid