Risto Kask: “Seksikus on kergeusklike närvide peal liugu laskmine”

"Usun, et ilusalonge külastavad eelkõige need mehed, kellel on piisavalt vaba aega, laskmaks teistel enda eest kõik võimalikud rohkem ja vähem hädavajalikud iluprotseduurid ära teha," lausub Eesti ihaldatuim mees Risto Kask (22) Buduaarile. "Ise tehes võtab see vähem aega, kuid pole arvatavasti nii põhjalik."

“Usun, et ilusalonge külastavad eelkõige need mehed, kellel on piisavalt vaba aega, laskmaks teistel enda eest kõik võimalikud rohkem ja vähem hädavajalikud iluprotseduurid ära teha,” lausub Eesti ihaldatuim mees Risto Kask (22) Buduaarile. “Ise tehes võtab see vähem aega, kuid pole arvatavasti nii põhjalik.”


Risto ise liigub ringi seltskonnas, kus keskmine Eesti mees on küllaltki hoolitsetud. “Võib-olla liigun ma vales seltskonnas, kuid tõenäoliselt naisi, kes enda eest põhjalikult hoolitsevad, kasimata meeste poole ei tõmba.” Samas tunnistab ta, et on kokku puutunud väga edevate meessoost tegelastega, kuid kõik need on jäänud alla tüüpilisele edevale Eesti naisele.

Noormees ise ilusalonge ei külasta, kuid oma iluretsept on tal olemas: “Piisavalt puhkust, korrapärased söömisharjumused, sõrmkübaratäis meelelahutust ning mõõdukas füüsiline koormus peaksid asja ära ajama.”

Paljud inimesed arvavad, et seksikus on seotud iluga. Selle arvamuse purustab Risto hetkega: “Seksikus on kergeusklike närvide peal liugu laskmine ning teiseks peen veenmisoskus.”

 

/Marko Tubli/