Robbie Williams näljutab ennast

1 kommentaar
Robbie Williams näljutab ennast

Robbie Williams tunnistab, et näljutab end kaalualandamise eesmärgil.

Robbie Williams tunnistab, et näljutab end kaalualandamise eesmärgil.

Popstaar Robbie Williams kinnitab, et suudab väga hästi ahvatlustele vastu seista ja ennast näljas hoida, vahendab FemaleFirst. “Minu saladus on see, et ma ei söö,” ütleb mees.

“Sõin jõulude ajal kohutavalt üle ja otsustasin siis, et aitab. Mu dieet näeb välja selline, et söön hommikul väga tugeva hommikueine ja see ongi sisuliselt kõik,” räägib Robbie. Ülejäänud päeva jooksul lubab ta endale kaks proteiinikokteili.

Staari teine nipp on muusika: kui Robbie salvestamas on või kontsertide ettevalmistamisega tegeleb, ei mõtle ta toidule üldse. 

Mu elu keeles varem ümber seksi, narkootikumide ja roki. Nüüd on selle keskmeks kook,” kirjeldas Robbie Austraalia raadiojaamale antud intervjuus naljatades oma võitlust magusaga.

“Kui ma parasjagu tuuril ei ole, istun kodus, söön krõpse ja kooki ning vaatan tõsielusarju. Kui see periood liiga pikaks kipub minema, tuleb jälle uus album ette võtta, sest muidu pean jäämagi nendesse elastse vöökohaga lötendavatesse dressidesse, mida kodus kannan,” lõõpis mees.

Buduaar.ee