Robert Downey Jr. poeg on 12. eluaastast narkosõltlane

8 kommentaari
Robert Downey Jr. poeg on 12. eluaastast narkosõltlane

Robert Downey Jr. poeg on kangeid narkootikume kasutanud 12. eluaastast.

Robert Downey Jr. poeg on kangeid narkootikume kasutanud 12. eluaastast.

Indio Downey on minevikus edukalt narkosõltuvusega võidelnud Robert Downey Jr. vanim laps. Praegu 20aastasena viibib ta võõrutusravil, sest jäi pühapäeval vahele kokaiini omamisega, vahendab FemaleFirst. Sõltuvusega on noormees võidelnud aga aastaid.

“Indio on kangeid narkootikume tarvitanud kaheksa aastat. On olnud miljoneid vestlusi ja ähvardusi ja AA-kohtumisi, aga ei midagi,” räägib peretuttav.

49aastane näitlejast isa veenis Indiot vabatahtlikult võõrutusravile pöörduma, sest loodab, et kliiniku uuenduslik lähenemine aitab ta poja elu rea peale. 

Bob teab, mida Indio läbi teeb, aga ta on kõike proovinud, et teda aidata, alates piiride paikapanekust lõpetades poisi kodunt väljaviskamise ja karmi armastusega. Siiani pole miski töötanud, nii et ta loodab väga selle kliiniku peale,” räägib peretuttav.

Tuttava sõnul on väljavalitud Cliffside´i kliiniku lähenemine selline, mis peaks oma isa pojale Indiole paremini sobima kui kõik seniproovitud. “Indio on oma isa poeg, neile kummalegi ei sobi, et neid kontrollitakse ja käsutatakse,” ütleb tuttav. 

Indio pole siiani raviplaaniga eriti hästi leppinud, kuid pere loodab, et ta võtab seekord mõistuse pähe. 

Kahe lapse isa (lisaks Indiole on Robertil naise Susaniga kaheaastane poeg Exton) tunnistab, et tõenäoliselt on Indio pärinud kõik tema nõrkused, sealhulgas suutmatuse vastu panna narkootikumidele, kuid loodab, et perekonna toetus aitab noormehel asjast üle saada.

 

Buduaar.ee