Robert Kõrvits tahab külastada Vladivastoki vanaonu

Menuka meesteajakirja FHM peatoimetaja Robert Kõrvits tunnistab Buduaarile, et reisib palju, kuid 99% reisidest on siiski tööalased. ” Minu reisidest 80% moodustavad tööreisid Lätti, kus asub FHMi Baltikumi peakorter”. Nii et seksika meestajakirja peatoimetaja töö ei ole sugugi nii glamuurne. ” Need, kes unistavad ajakirjaniku elukutsest,  võiksid valida autoajakirjaniku ameti”, annab Robert hea vihje.

Menuka meesteajakirja FHM peatoimetaja Robert Kõrvits tunnistab Buduaarile, et reisib palju, kuid 99% reisidest on siiski tööalased. ” Minu reisidest 80% moodustavad tööreisid Lätti, kus asub FHMi Baltikumi peakorter”. Nii et seksika meestajakirja peatoimetaja töö ei ole sugugi nii glamuurne. ” Need, kes unistavad ajakirjaniku elukutsest,  võiksid valida autoajakirjaniku ameti”, annab Robert hea vihje. ”Esiteks kutsuvad siis kõik autotehased sind üle
maailma oma uusi autosid proovima, lisaks kingivad moosimise mõttes sulle kalleid asju ja ise pole vaja autot ostagi – lased ringi aga sellise autoga, millega ise tahad. Pole lube? Pole probleem! Minu teada on eluaegne jalamees olnud ka Eesti teenekaim autoajakirjanik Margus-Hans Kuuse”.
Viimane Roberti reis viis ta perega Kanaaridele puhkama.  ”Ei midagi ekstreemset ega väga huvitavat – lihtsalt puhkus. Või tegelikult, oli ikka ekstreemset küll. Nagu ma aru sain jagunevad Kanaarid ideeliselt kaheks: Tenerife on noorte inimeste pleiss ja Gran Canaria on vanurite ja homode puhkusepaik. Ja näha liivadüünidel päikest võtmas uhke mulleti ja pruunide põlvikutega saksa vanapaari kõrvuti palja tilliga vikerkaarepoistega oli väga ekstreemne”.
Suuri ekstreemsusi Robert oma puhkustel ei otsi. ”Küll aga tuleks minna külla oma vanaonule, kes elab Vladivostokis. Tal pidi seal olema naine, kellele ta sooviks külge monteerida raadionupu, et hääl maha keerata. Sinna pidi rong sõitma nädal aega. Aga selle reisi jaoks tuleb veel tervist varuda”, naerab Robert.

Pilt: erakogu

 

/Kadri Veisner/