Robert Pattinson kartis seksistseenide filmimist

Robert Pattinson kartis seksistseenide filmimist

Filmi ”Twilight” staari, 25-aastase Robert Pattinsoni ja tema kaasnäitleja, 21-aastase Kristen Stewarti seksuaalne keemia toimib ekraanil, kuid see ei ole ka ime. Paaril on suhe ka reaalses elus.

Filmi ”Twilight” staari, 25-aastase Robert Pattinsoni ja tema kaasnäitleja, 21-aastase Kristen Stewarti seksuaalne keemia toimib ekraanil, kuid see ei ole ime. Paaril on suhe ka reaalses elus.

Uues ”Breaking Dawn” filmis näeme suuri sündmusi: pulmi, lapse sündi ja muidugi kauaoodatud seksistseeni, kirjutab Iltalehti.

”Alguses olin ehk Kristeni suhtes liiga kaitsev, kuid filmimise lõpus tundis ta ennast vabamalt kui mina,” sõnas Robert. ”Üritasin stseenide filmimise vahepeal endale tekki peale tõmmata, kuid see oli rohkem minu, kui Kristeni jaoks. Kõige hirmsam kogu asja juures oli oma füüsilise olemuse hindamine.”

Asja ei leevendanud tööliste kohalolek.

”Seksistseenide filmimine oli ebatavaline, sest kõrval oli terve rühm assistente ja kolm inimest, kes kontrollisid lõhkeaineid. Üritan teha seksistseeni ja jälgida mehe märke plahvatuse toimumise kohta.” Robert on seisukohal, et film annab huvitava nägemuse seksuaalsusest.

”Esimeses kolmes osas suhtutakse seksi hirmunult ja siis neis kahes on hävitavad tagajärjed. Loodan, et see ei hirmuta inimesi lapsi tegemast,” lisas näitleja.

”Vähemalt ma ei soovita seksida vampiiriga. See ei ole hea mõte.”

 

Buduaar.ee