ROBERT PATTINSON ON murdumispunkti äärel?

shutterstock

The Sun

34-aastane "Videviku" saagast tuntuks saanud Robert Pattinson mängib peaosa tulevases "The Batman" filmis, mille režissööriks on Matt Reeves. Nagu kõik eelmisel aastal filmitud filmid, kannatab ka "The Batman" koroonapandeemia poolt põhjustatud viivituste all.

The Suni allika sõnul on kontrollfriik Matt Reeves oma perfektsionismiga ajanud Pattinsoni murdumispunkti äärele.

-“Filmimine on olnud kurnav protsess, eriti Roberti jaoks, sest Matt on selline perfektsionist,” rääkis allikas ajalehele.

Allika sõnul on Reeves nõudnud, et mõnda stseeni filmitaks lausa 50 korda uuesti. Töö teeb veel eriti keeruliseks raske ja higine Batmani kostüüm, mida Pattinson filmis kandma peab.

Surve filmi valmimiseks ja lisaviivituste vältimiseks on suur, sest esilinastust on juba niigi 5 kuu võrra edasi lükatud. Filmile on kulunud 90 miljonit dollarit, seega lootused, et sellest tuleks hitt, on kõvad. See on esimene film kümne aasta jooksul, kus Batman on peaosas, nii et Reeves ei taha fännidele pettumust valmistada.

Pattinson on kaasa teinud ka filmis “Majakas,” kus ta ühel üksildasel saarel Thomas Wake’ilt majakavahi kohustused üle võtab. Algselt on see mõeldud lihtsalt ajutise pelgupaigana minevikusündmuste eest. Filmi näed Go3 voogedastusplatvormilt SIIT.